Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kisfiam 1 hét mulva 5...

A kisfiam 1 hét mulva 5 honapos. Már kezdtem a hozzátáplálást 4 honaposan, de egyenlöre csak az almát meg a répát eszi meg, de még ezekkel sem váltottam ki étkezést. Kostolta üvegesbe a sütötököt, krumplit, de semmi nem izlik neki. igy hogyan tovább?

Figyelt kérdés
2010. máj. 25. 10:00
 1/2 anonim ***** válasza:

alma-krumpli

répa-krumpli

alma-banán

alma-sütőtök

2010. máj. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Még próbálhatsz neki adni őszibarackot, én az alma után azt adtam és fagyasztottat, mert nem volt még friss (mondjuk még mindig azt adom, mert nem láttam szép frisset).

Nekünk az almával voltak gondok az elején, de a barack bevált és kb. 2 héttel később az alma is ment újra.

A főzelékeket kisfiam sem ette meg eleinte, én almával kevertem és úgy ízlett neki. Majd lehet csökkenteni az arányt, több zöldség és kevesebb gyümölcs és a végén csak zöldség.

2010. máj. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!