Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lázasodhatott be ilyen...

Mitől lázasodhatott be ilyen hirtelen a 6 hós babám?

Figyelt kérdés
Tegnap este egyik pillanatról a másikra 38,1-re (már levonva a 0,5) emelkedett a hője. Semmi más betegségre utaló jel nem volt, azonkívül, hogy reszketett. Tapasztalatokat várnék, mással is történt-e már ilyen? Ha igen, mi okozta?
2010. máj. 25. 07:48
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem is 6 hós a bébim mi is igy jártunk a multhéten!Én hónajba szoktam neki mérni 38,1 volt!2 nap mulva magátol elmult nem tudom mi okozta!
2010. máj. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2010. máj. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szia! mi a múlt héten estünk át ezen!valószínüleg a 3 napos lázról van szó.3 napig nem tudod levinni a lázát szinte semmivel aztán elmúlik egyik napról a másikra és apró halvány piros pöttyök lesznek rajta ami a betegség végét jelzi!nem kell kezelni semmivel a lázcsillapításon kívül!nem fertőző!adjál neki sok folyadékot és ha nagyon felmegy a láza hűtőfűrdő és borogatás!sok sikert és jobbulást!
2010. máj. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az Én babám is a múlt héten volt lázas 2 napig.Kúpot adtam Neki.Persze Neki sem volt semmi más tünete.És 2 nap után elillant.Nem tudom mitől volt,a fogára gyanakodtam ami persze azóta sem bújt ki...?!G.
2010. máj. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!