Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha gyümölcsöt turmixoltok mit...

Mendy1025 kérdése:

Ha gyümölcsöt turmixoltok mit adtok hozzá higítani?

Figyelt kérdés
Mondjuk,ha almát turmixolsz össze banánnal,akkor kell bele valami folyékony is,amitől pépes lesz?Olyan,mint a konzervesek.Köszi a válaszokat!
2010. máj. 24. 14:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Tejet, joghurtot.
2010. máj. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A tejet fel kell forralni előtte ugyanúgy?Kb hány decit?Joghurtból natúrt?És mennyit?Köszi előre is:)
2010. máj. 24. 14:18
 3/10 anonim ***** válasza:
Én semmit nem tettem mellé soha!!
2010. máj. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem írtad mekkora babának. Én anyatejjel készítem a gyümölcs turmixot,de az enyém még nincs 7 hónapos,de valaki itt régebben írta, hogy ő tápszerrel készíti.
2010. máj. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én a tejet mindig hidegen öntöttem hozzá, joghurtból meg olyat, amilyenhez kedvem volt, de inkább natúrt, hiszen ott a friss gyümölcs, ami ízt ad neki. Azt így nem tudom megmondani, hogy hány decit öntök hozzá, szerintem ezt magadnak próbáld ki, hogy neked mennyi a megfelelő. :)
2010. máj. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én egy pici vizet adtam hozzá, főleg ha nem lédús (pl.:banán) gyümölcsöt turmixoltam.
2010. máj. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ő már nagyobb baba,16 hónapos,csak eddig nem volt hajlandó semmiféle gyümit megenni igy natúrba,csak ami konzerves.1000 féle módon próbáltuk neki,de csak azt ette meg.De végre már nem az kell neki!Köszi a válaszokat!!!
2010. máj. 24. 14:26
 8/10 anonim ***** válasza:

Sosem higítottam, inkább mindig süríteni kellett!

Kanállal adod? Nem kell ennek folyékonynak lenni.

2010. máj. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én nem higítom soha semmivel. Minek? Az alma, az őszibarack magában is elég nedvesség dús. Teljessen felesleges higítani. Próbáld csak ki.
2010. máj. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen,már mindent kanállal eszik,köszi próbálkozunk:)))
2010. máj. 24. 16:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!