Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hónapos babának minden...

11 hónapos babának minden ruháját vasaljátok (nadrág, pulcsi, body, rugdalózó, stb. )?

Figyelt kérdés
2010. máj. 24. 08:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
49%

Én azokat vasalom, amelyek nagyon gyűröttek a mosás után, szóval szinte mindent, pizsamáját nem, azt úgyis összegyűri.

Csak azért vasalom, hogy ne gyűröttbe járjon, egyébként eszembe sem jutna kivasalni.

16,5 hónapos kisfiú

2010. máj. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
73%
Unokatesóm a baba minden ruháját vasalta, azt mondta, vasalás nem csak a gyűródést veszi ki, hanem fertőtlenít - gondolom a hő miatt. Én is vasaltam kb. másfél éves koráig mindent, aztán kicsit lazábbra vettem a figurát.
2010. máj. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
23%
én is vasalom minden ruháját, de szintén csak a fertőtlenítés miatt. tehát nem a simaság a lényeg, egy halom ruhájával végzek 20 perc alatt...
2010. máj. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
52%
Másfél éves a gyerekem, én csak a felső réteget vasalom: gyűrődő pólókat és nadrágokat. Bodyt, pizsit, itthoni ruhákat nem vasalok. Az elején sem voltam egy vasalóbajnok, néha rámjött, de ritkán.
2010. máj. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
73%

1. vagyok. Háááát az én fiam a 16,5 hónapjával mindenbe belemászik, letérdel, leül az utcán, a játszótéren is mindenben benne van, a homokozóban is, így gondolom, hogy a vasalás általi fertőtlenítés ebben az esetben felesleges lenne.

60C-on mosom a ruháit.

2010. máj. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
32%
Szia első! A vasaló talpa azért tudod te is, hogy nem 60 fok. :) Én a kérdező helyében vasalnám még, ez csak egy vélemény a sok közül. Ja, és nem vagyok higiénia-mániás!
2010. máj. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
70%

Isten ments, dehogy vasalom, csak amit muszáj, mert gyűrött! A jó minőségű kis pamut cuccok - főleg, ha szépen teregetsz - egyáltalán nem igényelnek vasalást.

Egyetlen egyszer vasaltam ki mindent: legelőször, amikor még pocakban volt és készítettem elő a babakelengyét. Utána soha, csak amit kellett. Még nem volt beteg, 22 hós. Szerintem tiszta dili ez a fertőtlenítsünk mindent dolog... Minél jobban óvjuk őket a széltől is, annál könnyebben lesznek betegek.

2010. máj. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
44%
Èn is minden ruháját vasalom a babámnak születésétöl kezdve most 9 hós. Ès ezután is akarom , hogy tisztán és ápoltan nézzen ki, még otthon is.
2010. máj. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
68%
10.5hónapos a kisfiam ami közvetlen a bőrével érintkezik azt igen,plussz pamutpólok amik gyűrődnek a mosástól.
2010. máj. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
57%

Sosem vasaltam, csak a születése előtt vasaltam ki a ruháit. Vasalásra forídított időm nincs, így többet tudok foglalkozni vele. Mindezek ellenére a ruhái mindig szépek, kicsit sem gyűröttek.

Történt már olyan a világon, hogy betegséget kapott a baba a vasalatlan ruhától?

2010. máj. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!