Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha kihányja a rotavírus...

Ha kihányja a rotavírus elleni szert a baba, akkor ugye új adagot kell venni? Kell érte újból kifizetni az összeget? Ahányszor kijön belőle, annyiszor?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert olvastam, hogy ez egy szájon át beadható vakcina, és gyakran kijön a picikből. De mivel nagyon drága, darabja 17000 ft körül mozog, és ha benne van a pakliban hogy kihányják a picik, hát akkor elgondolkodtató a beadatása.
2008. okt. 19. 06:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ha kihányja újból meg kell venni. De azért jellemzően nem szokták kihányni...csak úgy kell beadni, mikor nem épp előtte 10 perccel evett...mert akkor nagy az esélye, hogy egy kiadósabb büfivel visszajön.

Mi beadattuk,egyszer se jött vissza belőle semmi neki.

Körültekintéssel beadva minden oké.

2008. okt. 19. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi is beadtuk. Illetve én adtam be mindkettőt neki, mert a doki szabin volt. Két kajcsi közt szépen befecskendeztem a szájába (elég ki mennyiségről van szó). Gyönyörűen lenyelte és nem is büfizte vissza. Szerintem jó,hogy én adtam be nyugodt körülmények közt, minha a dokinál mivel idegen hisztizett volna. Ja és igen, 17000.- ft darabja.
2008. okt. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!