Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hetes babámnak mitől lehet...

9 hetes babámnak mitől lehet bedagadva a szeme?

Figyelt kérdés
Két napja alvás után nagyon be van dagadva,főleg a szemhéja.Reggel van a legjobban.Mitől?
2010. máj. 23. 09:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én gyermekemnek anno könnycsatorna elzáródása volt. Nem pirosodott be a szeme, mint a kötőhártyagyulladásnál, csak szimplán bedagadt, hol kevésbé, hol jobban. Viszonylag gyakori probléma a babáknál a könnycsatorna elzáródás.

A kilinikán átmossák neki, 2 perc az egész -igaz, engem nem engedtek be a műveletkor, nem engedték, hogy ott legyek vele, mert állítólag az anyukákkal nem lehet bírni ilyenkor, mert a látvány rémisztőbb, mint maga a művelet. :-(

De azóta semmi probléma, gyerek is túlélte, én is túléltem.


Lehet, hogy ez volna nálatok is?

2010. máj. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1. vagyok megint - lehet akár árpa is, nem? Esetleg huzatott kapott valahol?
2010. máj. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem hiszem,hogy elzáródott volna neki mert amikor sír akkor folyik a kis könnye.Lehet,hogy huzatot kapott volna a kocsiban?Ha mellettem van az anyósülésen és nálam le van nyitva az ablak akkor őt éri a huzat?
2010. máj. 23. 10:39
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia, első vagyok megint.

Igen, ha nálad van nyitva az ablak, és a kisbabád nem mögötted ül, hanem melletted, vagy az anyósülés mögött, akkor pont telibe kapja a huzatot!

Akkor lehet, hogy ez volt a gond.

Próbáld meg neki kamillás főzettel borogatni, ártani biztosan nem ártasz vele, viszont használhat!


Nem okoskodok itt, hogy vidd el dokihoz, bla-bla, mert gondolom, ha nem múlik a dagadás, úgyis elviszed. :-)

2010. máj. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!