Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kukikérdés? Fogdosni vagy nem...

Kukikérdés? Fogdosni vagy nem fogdosni ez itt a kérdés?

Figyelt kérdés
Anyukák, a ti kisfiatok mikor kezdte el piszkálni a kukiját? Hogyan kell ezt lereagálni, hogy jó legyen? Csupa csaj van a családba, kisfiú nincsen, tapasztalatom nincs (férjem az más:). Szeretném, ha nem lenne e miatt lelki ismeret furdalása, mert ez a legtermészetesebb dolgok egyike. Ma pelusozásnál felpiszkálta kissé, és elgondolkodtam, hogyan fogom ha nagyobb lesz mondani neki, hogy ne kényeztesse magát, ha mások is vannak a szobában. Persze most még kicsike, de későbbre felkészülök.:) Ja, 9 hós.
2010. máj. 22. 22:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Uccso vagyok, az hogy a te babad mar 9 honaposan felfedezte se nem elöny se nem hatrany, most volt olyan helyzetben hogy arra terelödjön a figyelme. Es azt sem irtam a kisfiam is nyar vegen valamivel egy eves kora elött egy kerti meztelenkedös fürdes utan latta meg a kukijat es fel orat el volt varazsolva hogy neki milyeis van :D Csak akkor meg nagy volt a pocija es edes volt ahogy megprobalta behuzni, hohy jobban lassa :D
2010. máj. 23. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Kislányok is fogdossák a puncijukat, ha meztelenek. Sőt, később a ruhán keresztül is, vagy úgy, hogy benyúlnak a bugyijukba. Nincs ezzel a világon semmi baj! Sőt, a kislányok szoktak olyat, hogy valamihez hozzá dörzsölik a puncijukat. De ez teljesen természetes dolog. Nagyobb korában már beszéld meg vele, hogy semmi baj azzal, amit csinál, de ezt csak egyedül csinálja, mert senkire nem tartozik.
2010. máj. 23. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kimerítő válaszaitokat. Én is hasonlóképpen gondolkodom a témáról, és jó hogy megerősítettetek. :)
2010. máj. 23. 16:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!