Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudok valahogy segíteni 1...

Tudok valahogy segíteni 1 éves babámnak, hogy elinduljon?

Figyelt kérdés
2010. máj. 22. 10:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia


Jó ötletek engem is érdekelnének, dévényezünk mindent csinálunk, de semmi eredmény még ülni sem tud egyedül:-(

2010. máj. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne segíts neki. Önállóan kell fejlődnie, amikor kialakulnak az ehhez szükséges képességek pl. egyensúlyérzék, stb.. Fölösleges siettetni.
2010. máj. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2 hét múlva lesz egy éves a lányom.

Megnézettem gyógytornásszal, mert mindenki engem idegesít, hogy már rég akadályfutnia kéne a gyereknek :-(

A gyerkőc jól van, kicsit laza a csípője, ezért nehezebb négykézlábaznia. Viszont profin kúszik és kézenfogva alig támaszkodva megy világgá.

Mi azt csináltuk, hogy átrendeztük a pocsék elrendezésű lakásunkat, jó nagy szőnyeges placcot alakítottunk ki játékhoz, körbe fotel, kanapé, így nem csúszik a lába, van mibe kapaszkodni, felállni, lépegetni.

Járássegítőt kaptunk kölcsön, de rá sem néz, nem érdekli, meg szerintem instabil az egész, többet értem el egy egyszerű kartondobozzal.

Ja, vehetsz neki kismotort, amivel hajtani tudja magát, azzal is erősödik, a lányom szereti.

2010. máj. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!