Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, ha egy 9-10 hónapos baba...

Baj, ha egy 9-10 hónapos baba étrendjében még nincs benne a májkrém, párizsi, virsli?

Figyelt kérdés
Uzsonnára babám még tejpépet, gyümölcsöt, túrót, joghurtot kap, nem azokat, amiket a kérdésemben kiírtam. Nemrégiben megszóltak emiatt, hogy miféle gyerek Ő, hogy ilyeneket eszik még mindig. Akkor mégis mit kellene adnom neki uzsonnára?
2010. máj. 22. 09:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Utolsónak:

Azért, mert egyrészt francia cég és elsősorban mindenből a magyart keresem.

Másrészt azért, mert nem bízom bennük, mivel ezzel a bifidusz témában is csak hazudoztak, amit a napokban be is ismertek.

Harmadrészt azért, mert a Danonino pl. gyümölcsjoghurtként fut, de a gyümölcstartalma valahol 5-6% körül van, az is eperkészítményből áll, nem gyümölcsből.

Egyébként gyümölcsös joghurtot pont azért nem veszek, mert nincs annyi eper a világon, mint amennyi epres terméket készítenek. Szörppel, gyümölccsel, házi lekvárral egy natúr joghurt a legfinomabb gyümölcsös lehet.

Na meg ezek a joghurtok (bolti) tele vannak mű cuccokkal, cukorral, ami szerintem felesleges egy gyereknek.

Egyébként ezeket szinte minden gyerekkészítményre el lehet mondani sajnos...


Már nem a témához kapcsolódik, de azért leírom, mert bosszant, hogy a védőnőmet is megvették a cégek, mert a műanyag cuccokat nyomja nekem és szerinte nem elég jó, amit én itthon gondos odafigyeléssel készítek el, vagy éppen a házi tej, házi joghurt/kefir/aludttej, vagy bármi. Bocs a kirohanásért, csak fél órás előadásokat tart nekem havonta, hogy mennyivel jobbak ezek a bolti cuccok a természetesnél.

2010. máj. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!