Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, ha egy 9-10 hónapos baba...

Baj, ha egy 9-10 hónapos baba étrendjében még nincs benne a májkrém, párizsi, virsli?

Figyelt kérdés
Uzsonnára babám még tejpépet, gyümölcsöt, túrót, joghurtot kap, nem azokat, amiket a kérdésemben kiírtam. Nemrégiben megszóltak emiatt, hogy miféle gyerek Ő, hogy ilyeneket eszik még mindig. Akkor mégis mit kellene adnom neki uzsonnára?
2010. máj. 22. 09:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem is ezeket eszi a kisfiam vacsira/uzsira.

Én még nem próbálkoztam a virslivel,párizsival.

1 éves kor utánra tervezem.

Addig meg amíg jól lakik ezekkel és rendesen gyarapodik a súlya,szerintem nyugodtan eheti őket.


Egy 10 hós kisfiú anyukája

2010. máj. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem is 10 hónapos a fiam és hasonlókat eszik, mint a tied. Nekem is mondták már a hasonló kajákat meg, hogy miért adok neki még mindíg ilyeneket de már nem érdekelnek. Én is csak 1 éves kora után fogom adni:)))

2010. máj. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Enyém májat kap, nem májkrémet. 11 hónapos, kb. 1 hónapja kapja. Párizsit, meg virslit én is csak 1 éves kora után tervezem adni. Enyém is gyümölcsöt, túrót, joghurtot kap uzsira. Szerintem semmi baja, ha nem kapja a maradék húsokról összedarált nitrittel kezelt húsnak nevezett virslit, párizsit ;) szóval nyugi!
2010. máj. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért!Milyen joghurtot adtok babátoknak?
2010. máj. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ha beírod balra lent a keresőbe a babás témában, hogy joghurt, egy csomó választ kiad.
2010. máj. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Sőt nagyon is jó hogy nem adtál még,mindegyik mindenféle olyan állati nyesedékből készül ami ennyi idős babának nem való,inkább valami jó minőségű mellsonkát adjál.Én is ilyent fogok venni 10 hónapos kisfiamnak ma,mert eddig csak husit kapott.Bár az egyik ismerősöm 4hónapos babájának adott virslit,én meg csodálkoztam hogy miért pont virslivel tömi a gyereket ebben a korban, mintha mást nem lehetne adni neki.
2010. máj. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tartom normálisnak ha egy baba ebben a korban már kap ilyen kajákat.... nem tudom érzi úgy néhány szülő hogy muszáj 1 éves kora előtt rászoktatni a babákat az ilyen jellegű, nem épp egészséges étkezésre?? Arról nem is beszélve, hogy 10 hónapos korban sok babának még nincs annyi foga, hogy rágni tudjon.... törődjön mindenki a maga dolgával, nem tudom miért kell leszólni ilyenért a másikat, aki ráadásul okosabb.... haragszom az ilyen szülőkre mert csak árt a gyerekének...
2010. máj. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Jó neked,hogy csak más szülő szól meg emiatt,engem a saját anyám,állandóan harcolunk,hogy még csak ezt meg aszt eszi..meg ti ilyenkor már ez meg az.....húúú már nem is bízom rá,mert tuti megtömi mindíg valamivel,állandóan ezen vitázunk,semmi máson!!!

Bocs,de olyan jó volt ideírni,egyébként 10,5 hós a kisfiam még csak sajt-túró-nál tartunk,10 hósan kezdtük a tejterméket,egy veséje miatt kicsit kitoltuk a védőnővel.Szóval mi is leszünk 1 évesek tuti mire ilyen kajákat kap,amiket írtál,Csibemájat a húslevesből már kap vasárnaponként,imádja!!

Többiekre ne hallgass!!!Csináld úgy,ahogy te jónak látod,és úgy lesz a legjobb a babádnak hidd el!!

2010. máj. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Naná, hogy nem baj, ezekbe aztán mindent beledarálnak.

Ráér még ilyeneket enni, az én lányom 11 hónapos és eszemben sincs ilyet adni neki.

Inkább készítek húskrémet majd, most meg azokat, amiket írtál, meg én marha drága csirkemell sonkát kínáltam már neki.


Offolónak:

Natúr joghurtot adok, nem probiotikusat, általában Minna vagy Nádudvari, ezeket tartom én jónak, de mindenképpen magyart veszek.

Danone-t soha, még magunknak sem. A gyümölcsös joghurtokat is én készítem natúr joghurtból gyümölccsel elkeverve. Érdemes egymás mellett kóstolni egy bolti banánosat, meg egy hazai készítésűt, ég és föld a kettő.

2010. máj. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
danont miért nem?
2010. máj. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!