Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A pampers sleep&play 4es...

A pampers sleep&play 4es méretü pelusnak sem gumis oldalt a dereka (ott a ragasztószalagnál gondolom)?

Figyelt kérdés
És ha vki használ ilyet,akkor megmérné nekem,h mekkorra légyszi?
2010. máj. 20. 19:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nem gumis, és nekünk mindig kifolyik belőle a pisi!
2010. máj. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszodat!

Akkor jó is,h nem vettem meg,mert van még egy pár darab 3asunk ezt még elhasználjuk,de utána már 4est akarok venni neki,mert az már kényelmesebb lenne neki,de akkor inkább az active babyt veszem a pampersböl,mert ugy vettem észre az kényelmesebb neki,mert edig azt használtuk,de a multkor a sleepplay volt akcióba,és azért vettük azt,de jól befürödtünk vele,mert nem gumis,bár nem pocakos a babym,de akkor is az mégis kényelmesebb neki.

Nekünk eddig nem volt ezzel sem balesetünk,de azért gyorsan le is kopogom kopp-kopp-kopp!:)

2010. máj. 20. 19:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia, az én lányom pocakos, de a 4es Sleep&Play teljesen jó nekünk, még sose volt balesetünk. De sajnos a Tescoban felnyomták az árát, szóval mi is váltunk, Active Babyre.
2010. máj. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!