Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A tejpépek nem fogják meg a...

A tejpépek nem fogják meg a baba pociját? Az igaz, hogy hizlal?

Figyelt kérdés

Tegnap kezdtem bevezetni.Ti,hogy csináljátok,minden nap lehet adni a babának?

9 hós baba anyukája


2010. máj. 20. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Tejpép, az tápszer, meg valami gabona féle (rizs, gríz, köles..)

Én sosem figyletem mennyit adok, nagyjából 9-10 hónapos kora óta kap, akkor kezdett reggelizni. HA pépet adtam eleinte, doki feírta, eü kártyára kiváltottam.

Most 14 hónapos, szokot kapni pépet, kenyeret-margarint-felvágottat,de még a natúr sinlacot (fúj!) is meeszi.

van hogy itthon csinálok pépet tápszerből, megvalamilyen pehelyből.

Nem tudom hízlal e, az én lányom rengeteget eszik, ahhoz képest csak 10,7 kiló és 4 kilóval született.

És még szopik.

2010. máj. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én fiam pociját nem fogta meg.Több kalória van benne, mint az anyatejben és a tápszerben,de a fiamat sajnos nem hízlalja.Minden nap kap, most hogy jön a foga, ez az egyetlen szilárd kaja, amit hajlandó megenni.Egy nap max. két étkezést lehet kiváltani vele.Én 6,5 hónapos korától adom napi szinten, most nyolc hónapos múlt.

/Z/

2010. máj. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen jobban hizlal, mint a normal etel vagy az anyatej. lehet adni minden nap. Vagy vacsira mindig vagy reggelire, szoval napi egy etkezesre jo, többet nem javasolnek.Es baba függö, hogy megfogja-e a pocijat. van akinek igen van akinek nem, es persze a higitasi aranyoktol is függ.
2010. máj. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat!!!

Szép napot!!!!!

2010. máj. 21. 12:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!