Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, akik hasonló cipőben...

Anyukák, akik hasonló cipőben jártok, mi lehet a gond, miért ébred folyton?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek tehetetlen és tanácstalan vagyok. 11,5 hónapos kincsem minden este altatás után egy-másfél, két órára felébred. Mindig fáradt mire jön a fürcsi meg a vacsi, így el is alszik szinte azonnal, de utána folyton megébred, sír, és alig lehet visszatenni. Mi lehet ez?
2010. máj. 19. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
nálunk detto, bár segíteni nem tudok, mert mi ilyenkor átvesszük az ágyunkba, itt alszik reggelig. én eddig arra tippeltem, hogy az első éberebb fázisnál rájön hogy egyedül van... d
2010. máj. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
talán mert még kicsi? adsz neki 1 kis tejet és kész az éjszaka közepén nem szoktál felébredni h szomjas vagy?
2010. máj. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt írják, hogy amikor megtanul dolgokat, az felspanolja őket, pl. állás, járás. Nincs valami ilyen nálatok?
2010. máj. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk büfi gond volt.Evett és el is aludt.1 óra múlva meg ordítva ébredt.Mikor rájöttem már figyeltem rá,hogy ne aludjon el míg nem büfizett.Azóta nincs gond.Olyan ez mint a pici babáknál.
2010. máj. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Büfizik rendesen evés után. Amikor felébred mindig megitatom, hátha az a gond. Köztünk a nagy ágyban már rég nem alszik el, mert az túl izgalmas. Igen, lehet hogy benne van még a napközben átélt élmények....
2010. máj. 19. 22:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!