Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ehetek epret, ha meg szoptatok...

Ehetek epret, ha meg szoptatok? 15 honapos, de eddig meg nem ettem a szules ota.

Figyelt kérdés
Persze, ha nem szabad, kibirom.
2010. máj. 18. 08:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne kínozd magad, egyél nyugodtan. Nekem fiatalabb a bébim, de már én is ettem, és nem volt panasz:)
2010. máj. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kezdettől fogva lehet enni. Mindent.
2010. máj. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy vannak babák, akiket megviselhet, ha anyuci ilyesmit eszik, de szerintem ez egy akkora hülyeség. Én az első naptól mindent ettem, amit csak kívántam, és kislányomnak soha semmi baja nem volt, és sokáig szopizott Ő is.
2010. máj. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Lánym 14 hónapos, még szopik, már tavaly is ettem epret, idén már lányom is evett többször.
2010. máj. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki! Az én babám 2,5 hós volt, mikor pár szemet ettem, és nem lett semmi baj. Azóta több szemet is megeszek belőle, és turmixot is csinálok eperből. Szerencsére nem okoz problémát. Ha félsz, hogy a babádnál bajt csinál, akkor csak pár szemet egyél először, és ha nem látsz semmi rosszat, akkor ehetsz többet is!
2010. máj. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!