Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyós kérdés? 11hetes a...

Anyós kérdés? 11hetes a kisfiam, egy héten egyszer találkozunk anyóssal, de mindig felidegesít! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mindig cipeli, nyafog neki és soha nem akarja oda adni! Cumizik a fiam, mindig elveszi tőle, nem vagyunk hozzá szokva a hangos beszédhez, de ő.Tegnap itt voltak!Itt volt a szopi ideje,nyafogott már a pici,de ő,másodpercenként máshogy ült ,csak hogy jobb legyen a picinek nem foglalkozott azzal hogy ott vagyok és hogy fiamnak más a baja!!Arra meg hogy 3 oránként eszik azt mondta ,nem igy kéne etetni,hanem már 4 óránként!Na akkor már füstölt az agyam!Anyu egészségügyis,rá hallgatok,vele találkozunk többet!De szerintem ez igy van rendjén!Vagy én vagyok túl elfogult?
2010. máj. 17. 18:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Én már nem beszélek az anyósommal ő az a fajta aki meg le se toj minket!Nem tudom melyi ka jobb!DE a babádat akkor etesd mikor ő igényli!!!!Simán 3 oránként de ha kéri akkor 2 óránként mikor megéhezik!!kitartás
2010. máj. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
87%

Igen, am últkor is volt egy annyós-támájú kérdés és ott is megjelent egy lepontozgató anyóska :)

Ne foglalkozz vele, hagy hisztizzen :)

2010. máj. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!