Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ne menjünk el, vagy vigyem...

Ne menjünk el, vagy vigyem rögtön haza? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Sógornőm kislánya 3 éves,sokat betegeskedik,bölcsibe jár.Főleg torokgyulladás,nátha.Sokszor van anyósoméknál napközben.Lányom 9.hónapos,még szerencsére nem volt beteg. Telefonáljak oda előtte mindig ha menni akarunk,hogy ott van-e a másik unokája,/nem tartjuk sógornőmmel napi-heti szinten a kapcsolatot, tehát nem tudom mikor beteg a lánya/ vagy ha megérkeznek rögtön hozzam haza?Egyébként nem puszilgatja,nem szeretgeti,de lehet hogy az is elég ha egy légtérben vannak.Vagy ne aggódjam túl,legalább erősödik az immunrendszere?köszönöm a válaszokat.
2010. máj. 17. 17:02
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, egyébként anyósomék nem hívei a "szél se érheti" elvnek, meg nem is akarok velük összevitatkozni ezen.Valami barátságos megoldás kéne.
2010. máj. 17. 17:06
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne aggódd túl az ilyeneket!! Gondolom, jártok a kislányoddal boltba, ide-oda. ott is találkozhat betegekkel úgy, hogy te még nem is tudsz róla... A kislányod immunrendszere meg van már annyira érett, hogy egy enyhébb betegséggel jól meg tud birkózni...
2010. máj. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként: ha majd lesz a kislányodnak kistesója, hogy fogod megoldani a hasonló helyzeteket? akkor is el akarod majd őket különíteni?? Gondolom,akkor már más lesz a helyzet. Nálunk 4 gyerek van. a legkisebb 20 hónapos, a nagyok kamaszok sok-sok baráttal. Soha nem mondtam, hogy ne jöjjenek a barátok. Soha nem voltak a picitől eltiltva, ha betegek voltak... Még egyszer se volt beteg a kicsi... Én úgy gondolom, épp azért, mert nincs búra alatt tartva...
2010. máj. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd fel mielőtt mennétek, ha ott van az unokatesó és beteg inkább ne menjetek akkor. Miért tennéd ki egy betegségnek? Ha nem beteg amikor ott van akkor menjetek nyugodtan. Számtalan vírussal, baktériummal találkozik a kicsikéd véletlenül az pont elég neki, direkt nem kell kockáztatni.
2010. máj. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én azt csinálnám, hogy feltünés nélkül megpróbálnék eljönni ha látnám, hogy beteg a gyerek. Kitalálnék valami ürügyet, hogy jaj valamit elfelejtettem vagy nagyon fáradt vagyok stb...
2010. máj. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!