Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg erősebb lesz a babám...

Tényleg erősebb lesz a babám haja ha 8 hósan levágom neki pár mm-resre?

Figyelt kérdés
Most kezdett neki nőni, ha visszavágom gyorsan visszanő?
2010. máj. 17. 14:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem lesz sűrűbb, sem több. Csak az elvékonyodott szálak ha eltűnnek, felfrissül a hajszál, gyorsabban nő, sűrűbb hatása lesz, mivel egyforma hosszú minden szál... :)
2010. máj. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Mindig azt mondják, hogy nem, mert nics magyarázat. De a tapasztalat mégis az: amelyiknek levágtuk egy évesen, annak sűrű, erős haja van, aMELYIKNEK NEM, ANNAK HOSSZÚ, DE KIS PUHA SZÖSZ. vÁGD LE! Gyorsan megnő.
2010. máj. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia!Egyáltalán nem lesz erősebb!Ez egy nagy tévhitt!Kérdezz meg egy fodrászt és ő majd elmondja,hogy a haj nem attól erősödik,hogy levágják hanem ahogy telik az idő!Tehát genetika és kor függő!Az én lányomnak is pihe haja volt!Mindenki mondogadta,hogy vágassam le és majd megerősödik!Na,le is vágtam neki,de semmival se lett erősebb!Most 6 éves és még mindig pihe-puha kevés haja van!Pedig már egy jópárszor le lett vágva!Nekem is ilyen a hajam!:):)
2010. máj. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egy éves korába. Előbb nem szokás Magyarországon, babonából. Akkor meg majdnem kötelező mifelénk.
2010. máj. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
1 vagyok. Fodrász. Ugyan mitől erősödne meg, ha levágod? És több sem lehet, nem sűrűsödik tőle. Hiszen hajhagyma van valamennyi.... az nem gyarapszik a hajvágástól :))))
2010. máj. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az én fodrászom is azt mondta, hogy nem lesz sűrűbb, sem több, csak egészségesebb.
2010. máj. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
SZia! Nekünk a nővéremmel mindig rövid fiús hajunk volt (5-6 éves korunkig), kiskorunkban rendszeresen tök rövidre levágták. Vannak képek is, ahol pár milis csak. Mára nekem dús hajam van, testvéremnek pár szál. Tuti nem függ össze azzal, hogy hányszor és milyen röidre vágod, ez sokkal jobban függ a genetikától, kitől mit örökölt a babád. Én a fiamnak már 6 hónapos korában levágtam, de nem erősítés végett, cak mert szimplán hosszú volt neki, és nyáron úgyis jobb a rövid mint a hosszú. Én még nem is hallottam arról a babonáról, amit az egyik válaszoló írt.
2010. máj. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én is azt olvastam hogy a haj minőségét is a gének határozzák meg nem pedig az, hogy ki mikor milyen rövidre vágja a gyereke haját.

Az én kislányom nagy hajjal született, ami nem hullott ki, most 20 hónapos tavaly nyáron lett egy picit fazonra vágva épp hogy a vége, most már szép vállig érő loknis egészséges haja van.De idén nyáron is le lesz a végéből vágva egy picit.

2010. máj. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség. Attól nem lesz több hajhagymája, hogy levágod neki. Gondolkozz!
2010. máj. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Kedves Utolsó a kérdés nem az volt hogy több haja lesz-e, hanem hogy erősödik-e!! Én gondolkozom a kérdés írásakor, de te meg olvasd el rendesen a kérdést!!
2010. máj. 17. 21:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!