Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan adod a bulátát, kölesgo...

Hogyan adod a bulátát, kölesgolyót a gyerekednek?

Figyelt kérdés
Vettem bulátát és azon túl, hogy natúr elrágja a gyerek, gondolom másképp is lehet adni neki. Aki adják, kérlek írjatok tanácsot nekem.
2010. máj. 16. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Enyém 14 hónapos, de nem eszi meg, többször próbáltam.

A natúr kukoricakukit szereti.

Másképp talán beáztatva lehetn adni, vagy gyümölcshöz keverv?

2010. máj. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én anno körtével és natúr joghurttal turmixoltam a bulátát, fini volt. Szerintem bármilyen gyümölccsel adhatod neki, olyan pürészerű lesz. A kölesgolyót pedig natúron nyomta az egész család :)
2010. máj. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Egy éves lesz hamarosan a lányom, én már nem szeretném darabolni neki, van 6 foga, rágja szépen el. Egyébként tetszik neki a buláta.

Ma próbáltam úgy, hogy reszelt almába mártogattam neki és úgy harapta, jóllakott vele.

A kölesgolyótól kicsit tartok, az kisebb, nehogy a torkára szaladjon...

Köszönöm a válaszokat!

2010. máj. 17. 10:47
 4/4 A kérdező kommentje:
Mondjuk a turmix is jó, mert laktatóbb, mint simán a gyümölcs.
2010. máj. 17. 10:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!