Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól ültettétek babátokat...

Mikortól ültettétek babátokat etetőszékbe?

Figyelt kérdés
Kisfiam 5.5 hónapos. Vajon beleültethetem már?
2010. máj. 16. 15:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem azon múlik,hogy mennyi idős,hanem hogy tud-e már ülni egyedül, megtámasztás nélkül,stabilan?

Mert ha igen, akkor beleültetheted, az én kislányom 7-8 hósan tudott egyedül ülni, akkor tettük etetőszékbe.


Addig olyan pihenőt (azt hiszem így hívják) használtunk, amiben félfekvő pózban volt, nem erőltette a gerincét.

2010. máj. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én Picim 7 hónapos múlt. Az ölünkben nagyon szépen tartja magát ülve, félig fekvő pozicíóból is felhúzza magát ülésbe. Mégsem tettem még az etetőszékébe, amíg nem tud egyedül stabilan ülni, nem is teszem. Addig nagyon jól elvan a pihenőszékben.
2010. máj. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
5 hónaposan. Dönthető támlásat vettünk, így nincs benne ültetve, bár már felhúzza magát ülésbe-7,5 hónapos (megfogja a két szélét és felhúzza magát) és úgy eszik. Előtte a hordozóban etettem.
2010. máj. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én 7 hónaposan tettem bele a babámat (akkor már stabilan ült), mert nem dönthetős.Előtte pihenőszékben kapta a kaját.
2010. máj. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kisfiam 7 és fél hónapos. Még nem ültetem etetőszékbe, vagy a hordozóban, vagy a szobahintában etetem. Még nem ül elég stabilan, ezért nem merem.
2010. máj. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5,5 hónaposan, dönthetőbe.
2010. máj. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Dönthetős etetőszéket vettünk 6 hósan
2010. máj. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Dönthető székben ült 5 hónaposan a kisfiam!
2010. máj. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Dönthető az etetőszékünk, így már 5 hónapos kora óta abban is szoktam etetni (van, hogy csak a pihenőszékben).
2010. máj. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!