Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a fiam nem szereti az...

Ha a fiam nem szereti az almát, mivel adjam a krumplit? Egyébként a krumplit hogyan készítitek:turmixoljátok, vagy csak villával összetöritek?

Figyelt kérdés
2010. máj. 14. 12:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Krumplit zöldségekkel adom és botmixerrel pépesitem.
2010. máj. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és ha nem evett még krumplit,akkor mivel adjam?vagy először répát és utána azzal?répa vásárlásnál mire figyeljek?
2010. máj. 14. 12:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Én krumplit csak zöldséggel szoktam neki adni. Répa, borsó. A krumplit önmagában csak krumplinyomóval csináld, mert botmixxerrel, nyúlós,takonyszerű lesz. A répát , krumplit krumlinyomód a borsót szétturmikszolom neki a héja miatt. Krumplit még sütőtökkel, cékléval tudod szinesíteni, paradicsommal.
2010. máj. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Ja,répavásárlásnál arra figyelj, hogy narancssárga legyen! Bocsi, ugye viccnek szántad a kérdést?
2010. máj. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

tudom,répaszínű és hosszúkás :)

hülyén fogalmaztam meg a kérdést.arra gondoltam,hogy hallottam,hogy van,ahol magas a talaj nitrát tartalma és az nem jó.az lenne a kérdés,hogy ilyen hely hol van Magyarországon

2010. máj. 14. 12:55
 6/8 anonim ***** válasza:

Eddig csak almát evett?

Elöször a gyümiken menj végig : alma,öszibarack,meggy (meggyet almával v barackkal,mert savanyú), jöhet a sütötök,sárgarépa és én ezek után adtam a krumplit,de én elöször magában kóstoltattam meg mindent,a krumplit is, késöbb már lehet keverni a zöldségekkel. Krumpli után a cékla jött.

2010. máj. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget.almát és barackot kóstolt.a barackkal nem volt gond,viszont mikor almát tettem hozzá,fintorgott és kevesebbet evett belőle,mint a sima barackból.
2010. máj. 14. 14:05
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem az idared almát megeszi a fiam, de a barackot jobban szereti. Én először mindent magába kóstoltattam vele, utána viszont én a krumplit őszibarackkal is kevertem és elég jól fogadta, mivel magába nagyon nem jött be neki! Mindenféle turmixolás nyúllóssá teszi a krumplit, ezért a krumplinyomó a jó megoldás, bár nekünk nincs! Sajna! :(
2010. máj. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!