Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A répát hogy adjátok a babátok...

A répát hogy adjátok a babátoknak? Megfőzitek sós vízbe, majd össze turmixoljátok! És mivel keveritek? Almával krumplival

Figyelt kérdés
2010. aug. 2. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Megfozom, de so nelkul es mikor mit teszek hozza.Szereti almaval csirkevel, feherrepaval stb

Egyutt leturmixolom es kesz

2010. aug. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak só nélkül... Nem muszáj turmixolni, villával is nagyon szépen el lehet pépesíteni.
2010. aug. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Só nélkül, egyértelmű. Ha most kezdet szoktatni hozzá akkor eleinte elég magában megpárolva, összenyomva, vagy szerintem még finomabb ha megmosod, alufóliába csavarva megsütöd. Puha, krémes és kicsit sütőtökjellegű lesz. Később lehet hozzá krumpli, husi, fehérrépa és egyre változatosabban. Én amior már többfélét evett csináltam répa+ krumpli + paradicsompürét husival.
2010. aug. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én meg szoktam párolni, aztán villával összetöröm. Krumplival, cukkinivel, tökkel keverem, főzeléket készítek, és mostanában már csirkehúst is adok hozzá. Én picit megsózom, mert sajnos nagyon nem eszi a kislányom a főzelékeket, ha nincs egy kicsit megfűszerezve.
2010. aug. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én a répát, ha magában főzöm, csak akkor nem sózom, mert ha együtt fő a krumplival akkor muszáj megsózni! Mindig turmixolom, mivel még csak 6 hónapos a lányom!

Répa-alma-krumpli

Répa-zöldborsó-krumpli

Répa-petrezselyem-krumpli

Répa-Patiszon-krumpli

Répa cukkini-krumpli

Én néha egy kis csirkemell filét is rakok már bele neki!

2010. aug. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt nem írtam, hogy rizzsel is szoktam keverni, jól szétfőzőm, 2/3 rizs, 1/3 répa. Én amit lehet villával összetörök már 5 hónapos kora óta, hogy szokja a darabos ételt. Végülis nem nagy, kemény darabkák vannak benne, hanem apró puhák. Egy ismerősöm mindent turmixolt, másfél évesen is alig akar darabosat enni a babája, én nem akarok így járni.
2010. aug. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!