Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan kell fokhagymát tenni...

Hogyan kell fokhagymát tenni a spenótba?

Figyelt kérdés

Most adnék neki először fokhagymát. Köszi!

Bocs, de nem vagyok egy konyhatündér (reszelni bele, gerezdet belefőzni,stb - ilyen alap válaszok kellenének :)!


2010. máj. 14. 09:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a babád?

Mert alapvetően ha már kap glutén tartalmú ételt, akkor a rántásba teszed bele összenyomva vagy kaparva.

2010. máj. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Összenyomod é beledobod :)) Először elég egy picit tenni, hogy szokja az új ízt. Ha tetszik neki,később emelheted a fűszerezést.
2010. máj. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én soha nem rántom a spenótót (pont tegnap este csináltam9), összenyomomom a fokhagymát fokhagymaösszenyomóval, forralt tejbe áztatott kenyeret teszek bele.

Amíg a lányom kisebb volt, neki nem raktam bele tejet, kenyeret és fokhagymát, krumplival sűrítettem, ma fog elször kapni olyat, amiben van tej és fokhagyma, 14 hónapos.

Aúgy sem rakok bele dok f.hagymát, mert nekem fáj tőle gyomrom.

2010. máj. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

dok=sok

előző

2010. máj. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is csak egy kis gerezdnek a felét vékonyan beledarabolom, de amikor összepasszírozom, mondjuk krumplival, eddig magát a fokhagymát kivettem, és így is lehetett érezni a spenóton. Az én kisfiam szereti. Az utolsó 2-3 alkalommal már így készítettem.
2010. máj. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

8 hónapos, még rántással semmit sem csináltam neki. Még fűszert sem kapott soha, úgyhogy nagyon az első ilyen lesz neki :).

Köszönöm!

2010. máj. 14. 09:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!