Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit játszotok a babátokkal ma...

Mit játszotok a babátokkal ma bent? Ma nem tudunk ki menni mert vihar van és egész nap esik az eső. Ti hogy foglaljátok el ilyen idöben a kicsit?

Figyelt kérdés
10 hónapos a lányom.Mind1 h milyen korú baba anyukája vagy csak írj!Kíváncsi vok.
2010. máj. 13. 14:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%
Nálunk tegnap volt ilyen idő. Délután 4-re kikészültem, a fejem is nagyon fájt, a lányom nem akart elaludni (másfél éves). Ezért 4-kor fogtam, beraktam az autóba, és elindultunk a boltba. Odafelé már kókadozott, visszafelé aludt másfél órát. (Több mint egy órát vártam a ház előtt, mire felébredt). Nagyon rosszak az ilyen napok, mikor nem tudom kivinni, mert bent félpercenként megúnja amit csinál. Kint semmi gond vele :)
2010. máj. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%

Szia!

Mondókákat mondok neki és közben mutogatok,énekelek.Megnézzük a hűtőmágneseket,akváriumi halainkat.Ha elöltöltős mosógéped van és éppen mosol akkor az is jó elfoglaltság (5-10percig) ha nézed vele ahogy mos.Esőt is szoktunk nézni ablakon keresztül.Rárakom a strandlabdára hasra és ide oda gurigatom.

9hósak vagyunk

2010. máj. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
70%
5 hónaposak vagyunk, egy darabig játszószőnyegezett, aztán zenét hallgatott az ölemből, majd újult erővel nekilátott egy fél literes üdítős palackkal játszani. Egyébként szoktunk még különböző játékokat nézegetni és enni :)), mondókázunk, énekelünk, ilyesmi.
2010. máj. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
70%
16 hónapos,hála ő szeret játszani,akár egyedül is.tegnap volt nálunk ilyen idő,és tudtam hogy most nagyobb türelem kell,de nem volt vele gond.fogócskáztunk,bújócskáztunk,olvastam neki,rajzoltunk,fűztünk,ő közben rámolt,most kezdtünk legózni így ezzel is le tudtam kötni kicsit.de én raktam össze egy kis dobozba olyan játékokat amiket nem használt,vagy már kinőtt,ilyenkor előveszem és olyan mintha ujj játékot kapott volna,tuti elvan 12 órát vele.
2010. máj. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Már én vagyok megzavarodva ettől az időtől nekem is fáj a fejem stb.Sajnos nincs autónk h én is betegyem és menjünk.Mondjuk most alszik csak du nem tom h mit csináljunk.Sajnos nincs elöltöltös gépem sem de majd kitalálok valamit a mondókázást unja.:(

Ilyenkor délután leszoktunk menni kb 2 órára de igy nem fog menni.:((

2010. máj. 13. 14:14
 6/16 A kérdező kommentje:
ja és köszönöm a válaszokat!
2010. máj. 13. 14:15
 7/16 anonim ***** válasza:
70%

16 hónapos a fiam. Mai program a takarítás volt. Húzta a porszívót, odaadtam neki a csövet azzal takarított, majd segített a krumpli pucolásban főzésben. Utána felmostunk, teregettünk, addig a csipesszel játszik.

Délután még nem tudom, mi lesz, varrnom kellene, de a fiaimat nagyon izgatja a varrógép, de elég veszélyes is.

2010. máj. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Adsz neki egy fazékot fedővel fakanállal, jol el lesz vele, lányom imád "főzni". Egy lavorba belepakolsz neki játékokat, jol elvan vele mig kipakol, mindent megnézeget, megrág. Probalj szappanbuborekot fújni, szivoszál végét bevagdosod majd szétnyitod, habfurdot vagy tusfurdot pici vizzel piharba keversz es fujid, lanxom nagyon örüljek neki!
2010. máj. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

11 hónapos.

Kockáit pakolgatta ki-be a dobozba, nézegette, mutogatta nekem :) Labdát gurigattunk egymásnak, majd mesekönyvet nézegettünk. Aztán gyakoroltuk a járást, aminek a vége megint majdnem esés lett, szerencsére most felém dőlt el.

Aztán hogy el ne menjen a kedve elővettem a bébitaxit, amivel hajtotta magát keresztül kasul a lakáson és baromira élvezte.

Vizesre viháncolta magát, így átöltözés után 2 percre kidőlt mint egy zsák liszt a szőnyegen. Felnyaláboltam, de letenni már nem lehetett úgy belém markolt. Rajtam aludt jó két órát. Totál szétzsibbadtam. :)

2010. máj. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
7,5 hónapos. Még nem mászik, csak kutyázik, hátra felé kúszik és körbe-körbe, így már eljut ide-oda. Mostanában a kedvenc időtöltése a felfedezés, rájött pár napja a fiókhúzogatásra, azt pakolj (pakolná), asztaltrítőt szedné le a kisasztalról, zenét hallgatunk, vagy csak odaülök mellé a szőnyegre, mutogatom a játékait, ha főzök, az etetőszékben van a konyhában velem, adok pár játékot, műa. tányért, de fél perc alatt mindent ledobál, így kb fél órát van el. Néha én sem tudom mit játszunk ha nem tudunk kimenni... Szereti a műanyag palackot, távirányítót, telefont, popsitörlő zacskót, ezeken egy darabig elrágódik :)
2010. máj. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!