Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket játszotok 10-11hós...

Miket játszotok 10-11hós babátokkal? Mivel foglaljátok le?

Figyelt kérdés
2009. jún. 16. 08:16
 1/4 anonim ***** válasza:
kislany, 10 honapos. Most pakolgatos idöszakaban van. adok neki mindenfelet kosarakban (többnyire az ö jatekait, de van, hogy konyhai eszközöket-nyilvan nem a keseket :), asvanyvizes üvegeket, ilyesmit) azokkal nekem egy ora el van, hogy pakolgatja. Delelött jatszon vagyunk, delutan is kimegyünk setalni apaval, amikor haza er, meg hat azert ö is ki tud tallani maganak jatekokat...
2009. jún. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
10 és fél hós kislányom van. Ő is szeret pakolászni, ha főzök, kap műanyag tálat, fakanalat, azt pakolgatja, ütögeti, kavargatni próbál. Szoktunk képeskönyveket nézegetni, elmesélem, mi van a képen, utánzom az állatok hangját. Mondókázunk, énekelünk, hozzá bábozok neki. Ügyesen tudja már gurítani és dobni a labdát, leülünk egymással szemben kis távolságra és labdázunk. A lábbal hajtós pacijával (olyan, mint a lábbal hajtós motorok, csak ez paci) tologatom, vagy ő tolja maga előtt és sétálunk. Van egy gyerekszintetizátora, azt nyúzza, kapcsolgatja, mindenféle hang és ritmus van rajta, meg beépített zenék is, már tévedhetetlenül tudja, melyik gomb mire való, szereti is nagyon. Jókat játszik a kutyával, még sétáltatja is a kutya a gyereket (belekapaszkodik a bundájába, felhúzza magát és a kutyába kapaszkodva jár, jól elvannak együtt, hihetetlen türelme van a kicsihez). Van hintája, rendes is a kertben, azt is szereti, meg rugós hinta a szobában, abban is sokáig elvan, elugrabugrál. A hintalovát is szereti, persze azt még csak feügyelettel használja, elég magas. Gyakran teszem kendőbe, a hátamon nagyon szeret ülni, együtt nyírjuk a füvet, főzünk-sütünk, stb.
2009. jún. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a kukucsos játékot szereti a legjobban. Labdázni is nagyon szeret vagy 5 féle labdánk van. Mikor melyikkel kell játszani.Pakolás az megy nálunk is. Megvan engedve neki, hogy a rossz DVD-et lepakolhassa a polcról. Na az nagy kedvenc. Játékok közül a játszó asztal a kedvenc, kétféle is van egy Chicho és egy Fisher price-os.Mind a kettőt imádja. Ezekért a játékokért legalább érdemes volt pénzt adni mert a többi játék nem nagyon érdekli. Kemény kötéses könyvek amiben állatok vannak azt is szivesen nézi napjába többször előveszi és megnézegeti nekem meg mondanom kell, hogy milyen állat.Zenét is hallgatunk azok közzül a babazene a kedvenc annyira, hogy már a telefonomra is letöltöttem. Mert ha megyünk valahova és sírva fakad, arra mindig megnyukszik.
2009. jún. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok. Elfelejtettem a hintát azt is nagyon szert. Neked?
2009. jún. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!