Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 és fél hós kisfiam anyatejen...

9 és fél hós kisfiam anyatejen kívül más folyadékot nem hajlandó meginni. A nagyobb gyerekeim szénsavmentes ásványvizet isznak málnaszörppel. Annyira nézte ma, hogy megkóstoltattam vele és persze utánna még követelte volna. Szerintetek adjak neki?

Figyelt kérdés
2010. máj. 13. 12:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Keveset mert a málnaszörp általában cukorral készül. Ha édes azért tetszik neki.
2010. máj. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem ne adj neki, mert megszokja. adj neki vizet, ha szpmjas esz elfogadja. az enyém ennyi idősen nem sok vizet ivott meg, pár kortyot egész nap, mégse lett baja. mondjuk ő sokat cicizett, a hozzátáplálás lassan indult be nálunk.
2010. máj. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem adnék neki! Málna eleve allergizál,a szörp meg cukros! Nem baj,ha nem iszik sokat,én babám kb 9 hós korától fogad el plusz folyadékot (anyatejes),majdnem 11 hós,de napi kb 1 dl vizet iszik meg.
2010. máj. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!