Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj -e, ha egy nyolc és fél...

Baj -e, ha egy nyolc és fél hónapos babával megkostóltattam ma egy pici vattacukrot?

Figyelt kérdés
2009. máj. 30. 14:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy baj,ha nincs baja és Ő is kivánta,semmi baj:-)
2009. máj. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy! Biztos izlett neki:-)
2009. máj. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy ennyitől baja lesz.

Én betartom a legtöbb új hozzátáplálási szabályt a saját ösztöneim szerint (van, amit korábban kap, van, amit később, attól függ, hogy elég érettnek látom-e már hozzá a babám).

Ezektől függetlenül, ha eszek valamit és nagyon-nagyon kunyerál, csorgó nyállal néz, akkor azt megkóstoltatom vele.

Nem lakatom jól nem neki való étellel, de én úgy érzem, hogy egy körömhegynyi faroktól nem lesz semmi baja és így az ő kíváncsisága is ki van elégítve.

2009. máj. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok.

Nem körömhegynyi faroktól, hanem körömhegynyi falattól.

Bocsi. :-D

Asszem már megint máshol jár az eszem... :-D

2009. máj. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
=o) Azt hittem, hogy malacfarkat adtál a kezébe, én nem gondoltam semmi rosszra! =oD Egyébként a vattacukorban semmi olyan nincs, amit egy 8 hónapos gyerek ne ehetne meg, semmi baja nem lesz tőle! Egészségére! :)
2009. máj. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
14.24 Régóta nincs olyan okom ,hogy egy jót nevessek KÖSZÖNÖM NEKED!A vattacukortól pedig semmi baja nem lehet.
2009. máj. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez nekem is nagyon tetszett:)) Köszönöm, h nevethettem egy picit:)))
2009. máj. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
egy picitől biztosan nem lesz baja. Nem lehet annyira mereven venni az etetési ajánlásokat, hogy ennyi ne férjen bele.
2009. máj. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

:-)))) azért vannak itt anyukák, akiknek nagyon-nagyon máshol jár az eszük:-) remélem az illető ezzel foglalkozik este, miután a babája elaludt:-)))


Kedves Kérdező: semmi baja nem lesz a vattacukortól:-) én is mindenfélét odaadok neki, amit szinte kinéz a számból a fiam, ugyanennyi idős:-) ma este vajkrémes kenyérfalatot és körözöttes kenyér falatot kunyerált az asztalnál:-)

igaz, hogy a kólás flakont is teljes odaadással figyeli, na abból azért nem kap:-)

2009. máj. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mi a férjemmel reggel is ezen nevettünk:)))

A vattacukor meg nem árt, szerintem:)

2009. máj. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!