Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisgyerekes anyukák milyen a...

Kisgyerekes anyukák milyen a hasatok szülés után?

Figyelt kérdés
2010. máj. 12. 18:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
18:50-es vagyok, egyébként szülés után kb. 1 hónappal kisebb volt a hasam, mint most, nem tudom miért. Azt hittem akkoriban, húú de jó, nem lesz itt ilyen gond, de aztán csak néztem, hogy ez olyan mintha nagyobb lenne.
2010. máj. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
1éve szültem,de olyan a hasam,mintha megse szültem volna.Sokan kérdezik jön e a kistesó.Nagyon zavar.Ráadásul szoptatok,azt mondják olyankor hamarább visszamegy,meg fogyni lehet tőle.Pont én vagyok a kivétel.:(Tehát nem vagyok kövér,nem vastag a karom a lábam,nem nagy a fenekem,vékony az arcom,ugy nézek ki,mint egy etióp.
2010. máj. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én 2.5 hónapja szültem, nekem is lóg a hasam, és iszonyat csíkos. Kenegetem ezerrel, de egyenlőre nemsmok javulást látok. Ez már ilyen marad, max kifehéredik.

Én a kórházban akartam rögtön szülés után hasszorítót felvenni, de doki leoltott, h meg ne próbáljam, mert úgy nem dolgozik a hasizom... és lógni fog a has. Hallgattam rá, és így is lóg... nem tudom mi lett volna a helyes?

Tornázni még nekem sincs lelkierőm, plussz még mindig nem tudok rendesen ülni a farcsontom miatt.

23 kiló plusszal mentem szülni, még 8 kiló van rajtam szülés elejéhez viszonyítva.

Szoptatok, így a diéta, vagy a fogyókúra kilőve.


Bíztatom magam azzal, hogy itt van az én kismanóm, a többi meg nem érdekel... egyenlőre!

2010. máj. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Mint tizenéves koromban, gyakorlatilag homorú. Szerintem sem genetika, mert anyukám két gyerkőc után csíkos lett, rajtam meg a négy sem látszik. (vékonyak vagyunk)
2010. máj. 13. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Bar nem voltam vekony, de lottyedtebb lett a hasam :( 2 hete szultem, most kezdem latni a valtozast, hogy a hasizmom all vissza a helyere, de alul log a hasam... Csikos nem lettem, abban szerencsem volt. Kivancsi vagyok, milyen allapotok lesznek itt, ha elkezdhetek tornazni vegre...
2013. szept. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!