Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szokott fájni valamitek mióta...

Szokott fájni valamitek mióta megvan a babóca? Lányom most kezdett el sétálni/vezetve 8. hós/, azóta majd beszakad a hátam, derekam. A fejem is szokott ha front van 3 napig is folyamatosan.

Figyelt kérdés
2010. máj. 12. 13:16
 1/7 anonim ***** válasza:

őszintén? mindenem...

komolyan. a fejem, bár az előtte is fájt. a hátam, gyomrom... a legrosszabbak a remegéses roszzulétek kb 2 hetente. fogalmam sincs, h mitől lehet, de a szülés hozta elő. remélem idővel helyreáll a szervezetem. csak nem tudom mennyi idő, mert hétfőn lesz 2 éves a fiam:)

2010. máj. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a lábam, de az nagyon, a térdhajlatomnál. De nem tudom, hogy mitől, hiszen csak 5 kiló van rajtam plusszban. Van, hogy néha beakad, mintha kattanna. 4 hós a fiam
2010. máj. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hála istennek semmim sem fáj, még a fejfájás is messze elkerül. De miért vezeted a lányodat, ha fáj a derekad? Én sosem vezettem az enyémet, mert úgy gondolom, hogy akor menjen csak, amikor már önállóan képes rá. Így a derékfájást már ki is küszöböltem.
2010. máj. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem is állandó a hát és derékfájás viszont nekem már terhesség elött is megvolt ez. a szülés s a baba csak rátett egy lapáttal.most nemrég elmentem a háziorvoshoz s kértem beutalót az ortopédiára s anapokban megyek el oda. elég hanyag a testtartásom is de viszont nem mindig tudom kiegyensítve tartani a hátam mivel anynira fáj egésznap s este is mikor lefekszem s megpihen. 5 hós kislány anyukája
2010. máj. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A hátam kb a baba 4-hónapos korától (most már jobb, 9&fél hós), illetve egy rakás allergiám lett, mindenféle kiütések formájában. Ja, és a fogaim romlanak a szoptatás miatt, hiába szedem még mindig a vitamint. Ennyi.
2010. máj. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azért vezetem,mert addig mászik csak amíg fel nem tud kapaszkodni valamiben, azután menne bútortól-bútorig, vagy ki a kertbe.Egyensúlya még nem az igazi, de ülve már nem marad el,a járókában sem,menni akar!!
2010. máj. 12. 16:33
 7/7 anonim ***** válasza:

Gyógytornászként kérlek NE VEZESD A BABÁD!!!!!!

Miért nem hagyod, önállóan a bútorokba kapaszkodva járni? ha majd elég erős lesz, s bátor, elindul ő egyedül az üres térbe is! Azért nem sétál még ki egyedül a térbe, mert támasz nélkül nem tudja megtartani az egyensúlyát. Ez azt jelenti nem elég erős még az izomzata. Mire jó az, hogy csimpaszkodik a kezedbe, húzza a kis lábát stb...

Nem akarlak megbántani, de ezzel kifejezetten ÁRTASZ a babádnak, a gerincének, az ízületeinek. Hagyni kell a saját mozgásfejlődési ütemében. Nem besélve arról, hogy neked is panaszaid vannak.

2010. máj. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!