Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan altassam el esténként...

Hogyan altassam el esténként kisbabámat? Mi legyen az esti rituálé?

Figyelt kérdés
2008. okt. 13. 08:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Mi 5 hónaposak vagyunk és fél 8-kor fürdünk, 8-kor vacsi majd a szobában félhomályban, egy ének, egy kis simi, puszi,leteszem a kiságyba. Pár percig ott vagyok vele, amíg nem látom, hogy szendereg. Általában 10'alatt elalszik.Az a lényeg, szerintem, hogy minnél kevesebb inger érje Őt. Szerintem a fürcsi legyen a rituálé része, ezzel tudatod, hogy vége a napnak. Bár minden baba más, nekünk ez vált be. Remélem tudtam segíteni. Bogi
2008. okt. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A kérdező vagyok. Az én kisfiam 4 hónapos, de egyedül nem bír elaludni. Nem cumizik, így mindig cicin alszik el, és éjjel, ahányszor felébred, szopizni akar. Este elég nehéz ágyba dugni, mindig más-más módszer válik be nála.
2008. okt. 13. 09:24
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk csakis a rendszeresség vált be. fél7-7 körül bezárkózunk félhomályban a szobájába, babaolajjal maszírozzuk át a kis testét, közben beszélgetünk nagyokat. Ez kb. 20 perc, aztán apával fürdés, ott kellőképpen ellazul a melegvízben, szinte relaxál, és evés (nálunk sajna tápszer) és villanyoltás, alvás. Fontos nayon a rendszeresség! Meg fogja tanulni. 4,5 hós kisfiú anyukája
2008. okt. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló vagyok. Próbáld éjjel az első ébredésnél visszaaltatni, és a következő ébredésnél enni adni neki. Nálunk bevált, már csak 1x kel fel és akkor sem mindig eszik, elég neki egy simi és alszik tovább. A rendszeresség nagyon fontos, próbáld az estét mindig ugyanúgy "intézni". Tudom, hogy nehéz, de hosszú távon megéri.Sok türelem kell. Kitartás!
2008. okt. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!