Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hatásosak a terhességi csíkok...

Hatásosak a terhességi csíkok elleni krémek?

Figyelt kérdés
2010. máj. 12. 10:19
 1/10 anonim ***** válasza:
NEM sajnos. Torodj bele hogy ha hajlamos vagy ra lesznek. De a testapolo vastagon minden nap nem art.
2010. máj. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A genetikán múlik, hogy csíkos leszel vagy sem, nem a krémeken, bármit is ígérnek. A testápoló nem árt,hisz általában ilyenkor szárazabb a nők bőre, de ha hajlamos vagy a striákra, kenheted a legnevesebb krémmel magad, sajna akkor se úszod meg :((
2010. máj. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

ÁÁÁÁÁááá,nem.Semmi nem segít. Én már egy éve szültem, de azóta sem halványodott vagy tűnt el, sőt mivel visszafigytam most lóg si a bőröm.

Valamelyik nap nézegettem épp,hogy hogy is néz kis ez a csík. Ott ilyen elvékonyodott bőrréteg van, szó szerint kinyúlt a bőr,mint amikor a Tesco-s nejlont elkezded húzni, bizonyos helyeken elvékonyodik, hasonló csíkokban mint a bőröd.Aztmár vissza "csinálni" nem tudod, így kvázi eltűntetni sem. A szine állítólag évek múlásával valamit váltizni fog, nekem még a fehér bőröm ellenére is rikít, mert ott még fehérebb. Ez már ilyen marad.


Sajnos, engem (is) nagyon zavar, mert nekem körbe repedt az egész hasam a hátamig végig, és elég csúnyán néz ki.

2010. máj. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Sajna nekem sem használt a krém. Pontosabban az olaj, mert én azt használtam. Hiába... Van egy pár csík a hasamon, és attól tartok azok már ott is maradnak... :(

Anyukámnak egyáltalán nincs, és nem is volt, pedig 2 gyereket szült. Szerinte nekem azért lett csíkos a hasam, mert elég vékony vagyok, és nem is híztam szinte semmi, viszont nagy hasam volt, és a bőröm nem bírta a kiképzést.

2010. máj. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Próbálkozz E vitaminos és oliva olajos krémekkel, olajokkal, hátha. Orvosom szerint csak a genetikán múlik, lesz-e csíkod, mindenesetre a fenti cuccok "tompíthatnak" rajta. Nagyon fontos, hogy szülés után is kend még egy-két hónapig!

Boldog babavárást!

2010. máj. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A krémekben nem hiszek. Viszont én hajlamos vagyok a stiára, van is sok a combomon a hízás, fogyástól. Megvoltam győződve róla, hogy a terhesség alatt kijön sok a hasamon. Ezzel szemben egy sem volt. Amint megtudtam, hogy terhes vagyok minden nap zuhany után bekentem Nivea Oilal és testápolóval, finoman bemaszíroztam. Az olajjal nem spóroltam. Néha még napközben is tv-nézés közben elsimogattam a hasamon egy kis olajat. Tehát hatásos!!!
2010. máj. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Megelőzni lehet, eltűntetni nem. Utolsó voltam.
2010. máj. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk inkább úgy hogy enyhíteni lehet.Én az egész terhességem alatt kentem a hasam,lettek ugyan terhességi csíkjaim,de nem vészes.
2010. máj. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
De igen, hatásosak, én a Milupa krémet használtam, és semmi csíkom nem maradt. Szerintem jó.
2010. máj. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem az első babával egy darab csíkom sem lett (pedig kamasz koromban pl. térdnél keletkezett néhány csík a nyúláskor), ráadásul elég "trehányul" kenegettem a hasam, úgy hébe-hóba, ha eszembe jutott. Ezzel szemben a második babával (most vagyok a 39. hétben) már vagy 8-10 darab repedés van rajtam, pedig már a 20. héttől kenegetem szorgosan. Ugyanazzal a krémmel, és mindössze 1 kg-val híztam többet, mint az első babával...
2010. máj. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!