Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Biatorbágyon Surányi Kornélról...

Biatorbágyon Surányi Kornélról vélemény, tapasztalat?

Figyelt kérdés
2010. máj. 11. 14:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is pont ezt a kérdést szerettem volna feltenni...:)

7 hós kislányommal voltunk ma nála, mert még nem forog, de szerencsére nincs különösebb gond vele.

Gondolom szereztetek már azóta tapasztalatot az alapítványáról, eredményekről - megosztanád velünk? Köszi!

2011. febr. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nincs privi e-mail címed, úgyhogy itt válaszolok. Nagyon jó szakembernek ismertem meg. Szerencsére nálunk sem volt nagy probléma, csak mindent később kezdett, pl 17 hónaposan kezdett járni, most áprilisban 2 éves lesz, és most kezd beszélni, de még nem köt össze szavakat. Most már csak csoportos tornára járunk, egyénire nem kell. Szóval nálunk sem volt nagy gond, de sok olyat láttam az elmúlt 2 évben (5 hetes kora óta járunk), aki nagyon beteg volt, és mégis elindult. Van egy 2,5 éves kislány, izomgyengeséggel született, azt mondták, nem valószínű, hogy valaha is járni fog, és most már pár lépést egyedül meg tud tenni, bottal még többet. Szóval szakmailag ő is és Angéla is csodálatosak. Csak hát a szülőkkel szemben Kornélnak van egy stílusa, ez a mondás jellemzi leginkább: "Vagy megszoksz, vagy megszöksz". :-) Párszor közel álltam a szökéshez, de aztán mindig rendeződött a helyzet. :-)
2011. márc. 10. 20:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Köszi, hogy megosztottad. Bő 1 hónapja járunk hozzá heti 1x. 7 hósan még nem forgott, most 8 hós múlt és forog régóta és ügyesen el is kezdett kúszni. :) Szóval szerencsére nálunk sem volt nagy gond, csak kicsit későn "kapcsolt" a lányom. :)
2011. márc. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!