Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segitenétek? Ti melyik kocsit...

Segitenétek? Ti melyik kocsit választanátok, miért? Képek linkelve

Figyelt kérdés

[link] ezt egy ilyen hordozóval: [link]

vagy pedig ezt: [link] (bocs,ezt csak angol oldalon találtam meg,de a kápek magukért beszélnek) Egy ujszülöttnek és egy 17 hónaposnak kellene.


2010. máj. 11. 11:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Én egyiket se ezek közül. Inkább választanék olyat, ahol egymás mellett ülnek. Mivel az egyik gyerek soha nem fog látni, még jó ha levegőt kap szegény olyan kicsi a hely a két egymás mögötti ülésnél. Amíg nagyon kicsi az újszülött addig jó lesz, de utána lesznek komoly gondjaid az elrendezéssel.
2010. máj. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
En az elsot valasztanam mert jobban tetszik, nem szeretem az olyan babakocsikat, amelyeknek ket meretu kereke van, meg eleg kemenynek es stabilnak latszik, a masik ok meg az, hogy gumi kereku, en ugyanis olyan helyen lakom, ahol a muanyag kerek hamar tonkre menne.
2010. máj. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Egymás mellettit semmiképp nem akarok,azzal nehezebb közlekedni,és mire a kicsit érdekelni kezdi a külvilág,addigra a nagy lassan már kinől ugyis a kocsizásból,és elég lesz csak egy.
2010. máj. 11. 11:43
 4/10 anonim ***** válasza:
a 2.-at. sokkal praktikusabb és szebb is. travel system kocsi, ami jó, mert amíg a pici fekszik, addig nem is akar nézelődni. de pár hónap múlva rá todod pattintani a hordozót, és máris kilát, még akkor is, ha előtte ül a nagy. és ha jól láttam 1 személyes sportkocsi is lehet belőle idővel. ez meg tök klassz, hha a nagy már nem kocsizik, nem kell külön kocsit venni.
2010. máj. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Egyiket sem. Mi ugyanígy gondban voltunk, milyet vegyünk, rengeteget kipróbáltunk, végül a Babywelt-et választottuk. Elérhető az ára, a Brendonban 59 ezer. Jó nagy hely van benne mindkét babának, az elöl lévő ülés is 150 fok alá dönthető, ha elaludna a nagy is (az enyém szokott). Hatalmas bevásárlókosara van, kényelmesen tolható, nem nehéz irányítani. Előnye még az egymás mellettiekkel szemben, hogy be lehet vele férni az ajtókon, ha boltba mégy. A babakocsiszervízben pedig azt mondták, nagyon megbízható márka, sose kell javítani. Irtó masszív, ennélfogva nem is könnyű a súlya, de minden nem lehet tökéletes. :-)

[link]

2010. máj. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem a másodikban az nem tetszik,hogyaz ülések csak egyfelé néznek, úgy lenne az igazi, ha a mózes feléd néz, anagyobb gyerek meg neked háttal. Így az egyik gyereket valahogy sosem látod. Jó viszont benne, hogy sokféleképpen variálható és később egy gyerekkel is lehet használni. Nekem Jané van, igaz egy gyerekes, de a mátrixban nem sokáig férnek el, ahogy én hallottam három hósan kinövik, de nekünk akkor a sportrész még nem lett volna jó, mi abból a mózeskosarasat vettük...


Nehéz döntés előtt állsz..

2010. máj. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát igen,már 100at megnéztem:-/ Nálam szempont hogy könnyű legye,mert autóba kell majd ki-be rakosgatni,és valószinűleg 1,5éven belül kétszer szülök császárral...
2010. máj. 11. 13:15
 8/10 anonim ***** válasza:
Ezek iker babakocsik, neked pedig egy újszülöttnek és egy 1.5 évesnek kellene, vannak kifejezett ilyen babakocsik, ahol az egyik még mózeskosaras, a másik már sportrészes a nagyobb babának! Szerintem keresgélj még, mert azért a nagyobb babának is kényelmesen el kell férnie.
2010. máj. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A janés vagyok megint. A powertwin nehéz. A nomad sokkal könnyebb. Sógornőmék graco stadium duot vettek, igaz még nem próbálták, de jónak tűnik. A hátsó rész teljesen vízszintesig dönthető, az első már nem, de egy 17 hónaposnak tökéletesen megfelel.
2010. máj. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Néztem kifejezetten testvérkocsikat is,pl.graco,és ott sem nagyobb a hely az elsőnek,sőt,annyira nem is lehet dönteni mint a powertwint.
2010. máj. 11. 13:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!