Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Május 19-én lesz 1 éves a...

Május 19-én lesz 1 éves a kislányom de még mindig nem tette meg az első önálló lépést. Igaz, h bútorok mellett kapaszkodva lépeget meg egy kézzel mellettem! Nektek mikor tette meg? Félnem kellene? Kérjem írjatok! Egy aggódó anyuka

Figyelt kérdés
2010. máj. 10. 11:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Nagyon ráér még. Biztos beszédes, vagy az apró kismozgásokben(játékok) fejlődött előbb. Még fél év múlva is nagyon jó lesz. Most még erősíti az izmait, és az egyensúlyérzékét. Az is lehet, hogy óvatos.
2010. máj. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a gyors választ :) megnyugtattál!

Igen, nagyon beszédes baba, csak jár a szája meg énekel!

Olyan édes! azért kérdeztem, m már 2 hónapja bútorok mellett lépeget...már aggódtam! szép napot!

2010. máj. 10. 11:29
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódj az én babám 16 hónapos volt amikor egyedül elkezdett menni! Ráér még ! Boldog Szülinapot a kislánykának!
2010. máj. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen :) Szép napot!
2010. máj. 10. 11:34
 5/9 anonim ***** válasza:
Az én babám 1évesen szintén nem tudott mág járni,szintén kislány.Lépegetett bútorok mellett,igényelte,hogy vezetgessük.Mindig a kezünket kereste.Március 20.-án volt 1éves és április 10.-én indult el.De ugy hogy felállt a tanuló székéből és odasétált apához aki éppen akkor érkezett meg.Azelött önállóan egy lépést nem tett meg.Innentől kezdve megsem áll.:)Ne aggódj,mikor ő ugyérzi elég biztos elindul.
2010. máj. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De jó lehet :) Sikerült felvenni videóra??? :D
2010. máj. 10. 12:20
 7/9 anonim ***** válasza:

Ráér még. Az átlag 14 hó.

Az enyém 3 hónapig járkált kapaszkodva, pár nappal az első szülinapja után tette meg az önálló lépéseit.

Ne aggódj :)

2010. máj. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én lányom 11 hósan tette meg az első önálló lépéseit. Nem tudtam időben elkapni :( Ráesett a képére, felszakadt a felső ajka. Na azóta sem hajlandó egyedül, csak ha fogom a kezét...szóval ráér ha tényleg biztos lesz benne.
2010. máj. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
12:01-es vagyok.Akkor amikor odament apához nem tudtuk megörökiteni.Ugy meg lepődtünk,hogy szerintem levegőt sem vettünk.Igy is jó volt,mert pont ketten láthattuk apával.De utána bepotóltuk,videóztunk ezerrel.:)
2010. máj. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!