Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Zöld kaki mit jelenthet 3hós...

Edus83 kérdése:

Zöld kaki mit jelenthet 3hós lányomnál? Csak cicizik, Olyan mintha sóskát evett volna, pedig én nem ettem.

Figyelt kérdés
2010. máj. 8. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Anyatejes és tápszeres babáknál is előfordulhat, ez normális.
2010. máj. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm,akkor meg nyugodtam.
2010. máj. 8. 18:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk 2 hetesen volt ilyen, a védőnő azt mondta vagy túletetem, vagy nem kap eleget. És az utóbbi volt, nem tudott szopizni rendesen és éhes maradt szegénykém. Utána cumisüvegből kapta és rendeződött is azonnal. Ezek után, csak akkor volt zöldes kaki, mikor már kapott tápszert is. Szerintem azért figyeld, mert tartósan nem lehet még zöldes neki szerintem.
2010. máj. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták hogy olyankor hasfájós a baba. Nem tudom ez hogy függ össze a kaki színével, de tény, hogy mikor normális barna volt, nem nyűglődött. első 3 hónapban nálunk rendszeresen előfordult.
2010. máj. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!