Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tudok ilyenkor tenni? 10...

Mit tudok ilyenkor tenni? 10 hetes kisfiam nagyon sírt, szinte alig kapott már levegőt, már kezdett rekedni. Pelus tiszta volt, láza nem volt, pocija se fájt (akkor húzkodja a lábát) enni is 2órája evett (4 óránként szoktunk 150 ml-t, tápszeres).

Figyelt kérdés

de már nemtudtam semmit se csinálni,adtam neki enni, meg is evett 90ml-t,és egyből "be is ájúlt" azóta is alszik.szerintem nem volt éhes,nem lehetett éhes...

akkor mi lehetett a baja?


2008. okt. 10. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ettől elaludt,akkor biztos éhes volt.Az én babám 120-180 ml-ig eszik.Nem mindig ugyan annyitól lakik jól.
2008. okt. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi,

akkor most valamitől nagyon megéhezhetett, mert ő szokta tartani a 4órát is és a 150ml-t is.

2008. okt. 10. 14:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a védőnő ajánlotta,hogy inkább kicsivel többet csináljak és a maradék a hűtőben eláll a következő etetésig,mint hogy éhes maradjon.
2008. okt. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

És ha mégis éhes volt?(mert az volt)

10 hetesen miért ne ehetne gyakrabban ,mint 4 óra? Lányom 4 hós, de van hogy 2 óránként kér cicit...

a 6 hetes növekedésen már túl vagytok? Ilyenkor többet kérnek enni. Lehet nálatok kicsit "eltolódott"

2008. okt. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!