Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Viburcol kúpot adhatok azért...

Viburcol kúpot adhatok azért a 8 hós lányomnak, mert hisztizik éjjel, amiért nem veszem fel?

Figyelt kérdés
Kijött az egyik foga,de már nem tudom eldönteni,hogy miért nyafog,az miatt vagy az miatt mert nem veszem fel.Kipróbáltam a chamomillát,a coffea tostat,és azt mondták a pulsatilla ch15 a jó szer.Ezt lehet adni a kúppal?És a puls.hogyan kell adagolni?Mire jó?Nappal nagyon jó kislány,és jól alszik.
2010. máj. 7. 12:10
 1/3 anonim ***** válasza:

nem kell neki semmi csodaszer, majd szépen rájön, hogy most éjszaka van és aludni kell. az én fiam is ugyanígy csinált, fájt a foga, mi mindig kivettük, virrasztottunk, aztán miután kijöttek is ki akart jönni éjszaka, egy hónapig bírtam, hogy óránként kelt, aztán nem vettem ki többet, hanem bementem megnyugtattam, majd kimentem és ezt annyiszor csináltam míg el nem aludt (20 perc), másnap már mint a kisangyal aludt egész éjjel.

kitartást!

2010. máj. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tök felesleges tömni minden félével. Az első válaszolóval értek egyet. Ha viszont te nem, akkor vegyél kúpot, bogyót és próbáld min öt napig folyamatosan, ezek nem egyből hatnak.
2010. máj. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

az én kicsim sedatif pc-t kap.De nem azért mert hisztizik azon már tul vagyunk.Ö alvajáro és azért hogy nyugodtabban aludjon kap ebböl a szerböl.

Egyet értek az elöttem szolokal mert ha ilyenkor gyogyszerel nyugtatod akkor nem sokra mész mert hamar bealszik ugyan de csak a gyogyszer miatt.Probáld azt amit leirtak ne adj neki semmit hanem járkálj be hozzá és egy idö után ugyis rájön hogy este aludni kell.

2010. máj. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!