Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos fiam nemrég kapott...

8 hónapos fiam nemrég kapott cipőt és szandált is, de amint ráadjuk keservesen zokog és lemerevedik, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Eddig tutyija volt neki, de már egy hete próbáljuk rászokatni a szandálra ha kivisszük sétálni, de amint ráadjuk kínkeservesen ordítani kezd és nem hajlandó megmozdítani a lábát, de egy centire sem, csak fekszik mint egy darab fa és addig zokog míg le nem vesszük róla! Hogyan szokassam rá?
2010. máj. 7. 07:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Önállóan jár? A lányom csak azóta viseli el, amióta egyedül stabilan megy. Addig a szilikonos talpó zoknit, vagy hasított bőr talpú (liliputi) mamuszkát adtunk rá.
2010. máj. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor szabad cipöt adni rá,ha már az utcán is egyedül jár! Én babám már 10 hós,csak kapaszkodva áll,de nincs is cipöje,a babakocsiban is zokniban van.
2010. máj. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szia. ha nem jár még akkor ne adj rá rendes cipőt.


nekem is a kisfiam bent vastag tapados zokniban tanult játni. majd mikor már kint is letettem h játjon akkor kapott szandit tavaly tavasszal. csak kint adj rá, és majd csak akkor ha menni tanul. addig nem kell. felesleges.

2010. máj. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De nem semmi,hogy még megkérdezed,hogy mit tegyél?! Mikor szegény gyerek sokkos állapotba kerül,te akkor se leveszed róla,hanem eröszakkal rá akarod szoktatni! Ha majd eljön az ideje,akkor már nem kell eröltetni!!!
2010. máj. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!