Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valaki írna nekem 10hós...

Valaki írna nekem 10hós babának való fini fözelék recepteket? Ki hogy csinálja?

Figyelt kérdés
2010. máj. 6. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is 10 hónaposom van, én ezt találtam a minap:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2010. máj. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1. vagyok megint:

Szóval olvass bele a fórumba, mert lejjebb van két tökjó tonhalkonzerves recept.

Én holnap ki is próbálom. (mondjuk nem a kempingsajtosat, mert mi tejfélét nem ehetünk)

2010. máj. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]



Sóska, spenót, saláta


Forrás: Kaldeneker György receptjeiEzeket a zöldségeket mindig nagyon alaposan, levelenként folyóvíz alatt többször átmosva készítjük el. A leveleket hajtsuk félbe, vágjuk ki a szárukat, forrázzuk le a leveleket, majd öntsük le róluk a vizet. A forrázott levelekhez adjunk kockára vágott krumplit (körülbelül feleannyit, mint a spenót, sóska forrázás előtti mennyisége volt, tehát pl. két evőkanál spenóthoz egy evőkanálnyi krumplit), ha akarunk, egy kis gerezd fokhagymát (ezt nyolc hónapos korig vegyük ki, mielőtt pépesítenénk), csipetnyi őrölt köményt, és frissen hozzáadott vízzel főzzük össze őket kb. 10 percig. Botmixerrel vagy turmixgéppel pépesítsük.

2010. máj. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia!Az én lányom imádja a sárgarépa,borsó,spenót,burgonya,tökfőzelékeket.8 hónapos korától kezdve eszi azt amit mi.
2010. máj. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én írtam a tonhalas receptet. Természetesen lehet kempingsajt nélkül is csinálni, akkor egy kis fokhagymával feldobhatod! :)
2010. máj. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek!
2010. máj. 6. 18:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!