Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudom furcsa kérdés, de mikor...

Tudom furcsa kérdés, de mikor fogom érezni a kisbabámon, hogy igazán szeret? Most 3 hónapos

Figyelt kérdés
Sokan azt mondják már egy babára, hogy anyás, ezt én nem érzem.Már kellene?Vagy így normális?
2008. okt. 9. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom 9 hónapos és sokszor már megpuszil ill. társaságban odabújik hozzám és megszeret. A puszit úgy kell elképzelni, hogy kinyitja a száját és hozzá nyomja az arcomhoz, mintha meg akarna enni, tiszta nyál vagyok:-), de nem bánom, a megszeretés pedig az, hogy megfogja az arcom és a buksiját hozzám dörgöli. Amikor majd mászik is mindig odamegy hozzád és kéri hogy vedd fel, ez is a szeretet jele, tehát olyan 8-9 hónapos kora körül. De már előtte a mosolygásából, nevetéséből, ami neked szól látni fogod, hogy mennyire szeret.
2008. okt. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én onnan érzem, hogy megnyugszik nálam, mosolyog rám, elcsendesedik, ha meghallja a hangom, majd el repül örömében amikor játszok, foglalkozok, beszélek hozzá.Gagyog hozzám, Ők még így fejezik ki a szeretetüket. 15 hetes.

Szerintem neked is csinálja ezeket a babád, amennyiben nem akkor vidd el dokihoz.

2008. okt. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a szeretetét azzal tudja kifejezni, h szüksége van rád, h gondoskodj róla és foglalkozz vele.És igazuk van az előttem szólóknak is.Gratulálok!
2008. okt. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én kb. 8 hónapos korától tudom, hogy szeret, mert azóta átöleli a nyakam, mikor felveszem.

De a legszebb az lesz mikor azt mondja"Anya nagyon szeretlek"! Nekem a 6 éves lányom sokat mondja, és csodás érzés.

Egyébként biztos most is szeret, csak még nem tudja úgy kimutatni.

2008. okt. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ezekre a tudatos dolgokra gondoltam, hogy átölel, puszit ad stb...
2008. okt. 9. 15:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!