Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hós babátok hogy szopja az...

2 hós babátok hogy szopja az ujját? Lehet h furcsa kérdés, de az én kisfiam nem a hüvelyk v mutatóujját szopja, hanem van amikor az összes ujját benyomja a szájába.

Figyelt kérdés
Néha meg a csuklóját szivogatja. Normális ez?
2009. júl. 22. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:
4 hós, a mai napig nem tudja szopni az ujját :) tuszkolja be az öklét, és ahol épp elég vákum keletkezik, ott marad bent a szájában, de alig pár másodpercig csak. Vagy az ujjaival turkálja a száját hátul, de akkor meg nem cuppog.
2009. júl. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia, ugyanaz egy az egyben mint az előző válaszolónál, 3 hós baba.
2009. júl. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Tök normális. Mivel még nem nagyon nyitja ki az öklét. 4 hónapos fiam most kezd rájönni hogy kell a hüvelyk ujját szopni de még mindig rajtakapom néha hogy az ökle van a szájában.

2009. júl. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az enyém is általában az öklét eszi, néha a csuklóját szívja, de olyan erővel hogy belilul.. van hogy a mutató meg a középsőujjával matat :) Épp tegnap jött rá, hogy a hüvelykujja kényelmesebb, úgyhogy el is aludt úgy... :)
2009. júl. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Már kezdtem aggódni, h vmi baja van, mert pl sok UH-n a babák már "normálisan" szopják az ujjukat... Mivel első baba, ilyet még nem láttam soha, h pl nekem is a középső két ujját dugja a szájába. Elég vicces és aranyos, de egyben ilyesztő is a fentiek miatt.

2009. júl. 22. 17:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Na hát az én 12 hetes kisfiam is bármelyik ujját megtalálja, csak a hüvelyikujját nem. Bár inkább odaadom neki a cumit, mielőtt még rátalálna. :)
2009. júl. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!