Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, hogy újra átaludja...

Mit tegyek, hogy újra átaludja az éjszakákat?

Figyelt kérdés
Közel 5 hós kisfiam a múlt hétig átaludta az éjszakákat, de most szinte mindig megébred 1-kor vagy 2-kor, és kb. 2 órán keresztül megy a műsor. Lent jön a foga, de nem az van, hogy bekenem a fogzáskönnyítő géllel és alszik tovább, hanem virikkol Aztán meg enni akar. A gyerekorvos azt mondta, még vizet se adjak neki, mert akkor mindig ez lesz. De mégis mit tegyek? Tápszeres baba, most elalvás előtt kalóriadúsabb vacsit kap, de ugyanúgy megébred.
2008. okt. 9. 12:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
BÁr mi még csak 8 hetesek vagyunk, de a helyedben adnék neki inni, mert a víz miatt nem fog felkelni, hogy lefetyeljen, max ha teszel bele cukrot. Ha meg tényleg szomjas...., aztán dajkáld meg egy kicsit míg megnyugszik, valami oka biztos van hogy nem akar aludni, valószínű, hogy rád van szüksége, hogy megnyugodjon. Próbáld meg, remélem sikerül!
2008. okt. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is lehet, hogy egyszerűen szomjas, de mivel nem kap semmit "kipattan a csipája":-) és akkor nehéz visszaaltatni. Én egyszerűen bekészítenék egy kis vizet, úgy hogy tudjam hol van és villany nélkül, csendben megitatnám, aztán alvás. Én az ínyét is úgy kentem be éjszaka, hogy kitapogattam a gyereket:-), mert ha villanyt kapcsoltam annyira éber lett, hogy jött a műsor.
2008. okt. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!