Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mik a következő ételek és...

Mik a következő ételek és hogyan kell elkészíteni?

Figyelt kérdés

Gyümölcsöket már eszünk 2 hónapja. A krumplit és répát kb. 1 hete. 8 hónapos a fiam és csak pépeset eszik meg, pláne az új ízekből.

Mik legyenek a következők és miként készítsem? Azt is mellé írnátok kérlek, hogy székletfogó v -lazító?


2010. máj. 5. 18:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Sütőtök, borsó. Benne van a kiskönyvében, én mindig onnan puskáztam. Ha nem puffadós, akkor a borsót héjastól is lehet. Én passzíroztam párszor, egy marék borsóból lett egy evőkanálnyi -se :)pici vízben megfőzöd őket, turmix. Minden ebédre pici kocka csirkemell belefőzve, pici olíva vagy étolaj. Én így.
2010. máj. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Fehér répa, zeller gumó, karfiol, kelbimbó, brokkoli (ez utóbbi 3 főzővizébe tegyél néhány szem köménymagot és a főzővizet ne használd fel), cékla, cukkini, főzőtök.

Meggy, cseresznye, banán, pomelo, avokádó, mangó, gesztenye.

Hogy melyik fogja vagy lazítja a székletet, babája válogatja. Répa, alma, banán általában fogja.

2010. máj. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!