Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adhatok nurofent fogzásra?

Adhatok nurofent fogzásra?

Figyelt kérdés
1 éves kisfiam ma nagyon nyűgös, folyik az orra és dől a nyál a szájából,gondolom egyszerre több fogacska is beindult.
2010. máj. 5. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én is nurofent szoktam adni a lányomnak, de nappalra nem adok, csak éjjelre fogzáskor hogy legalább akkor tudjon aludni.
2010. máj. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én fogzásra is adtam neki néha néha,mert nem csak láz,hanem fájdalomcsillapító is.de ma már a Dentinox nevű gélt használjuk,patikában kapható recept nélkül is,bekenem az ínyét egy borsónyival és már nem is fájlalja,azt hiszem lidokain is van benne így be kell tartani az adagolást,nem szabad az előírtnál többször használni.
2010. máj. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nurofent nyűgösségre ne adj. Csak akkor, amikor már azt látod, hogy tényleg nagyon fáj neki, esetleg éppen töri át a fogacskája az ínyét. A nurofen és a panadol is arra jók, hogy hozzászokjon a baba, és amikor tényleg szükség lenne rá, nem hat.

Inkább adj neki viburcol kúpot, camomilla vulgaris golyókat, dentinox-szal vagy dologéllel kend be az ínyét, és masszírozd neki ujjra húzható szilikon bigyóval. Kitartás!

2010. máj. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2010. máj. 5. 12:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!