Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha fogzásra adom a Nurofent,...

Ha fogzásra adom a Nurofent, akkor tényleg fél adagot lehet csak adni?

Figyelt kérdés
Valahol ezt hallottam. Előtte a teljes adagot kapta és akkor aludt rendesen, de mióta csak felet kap nem hat a gyógyszer.
2010. okt. 27. 15:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekünk ilyet nem mondtak.
2010. okt. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs értelme kevesebbet adni. Én sem hallottam ilyet. A fájdalom az fájdalom.
2010. okt. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez butaság. Fél adagért felesleges vele gyógyszert etetni.

Viszont 3 napnál több ideig ne add!

2010. okt. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én mindig csak 1 ml-t adtam, azt is ritkán.

A nurophen nem megoldás az állandó fogfájás csillapítására!!!

2010. okt. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem okos dolog folyamatosan nurofennel tömni a gyereket, a mája nem szereti sokáig. Más megoldás után kéne nézni. Esetleg helyileg ható ecsetelőket kellene próbálni, pl. Solutio Anaestetica.
2010. okt. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A helyileg ható ecsetelőknél nálunk még az is többet ért volna, ha imádkozom.

Nekünk a Viburcol nagyon bevált és az folyamatosan adható. Nappal kicsit nyűgös volt, de lefekvés előtt kapott és átaludta az éjszakákat.

2010. okt. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Én sem adom állandóan. 16 hónapos és még csak 3-4x kapott eddig, amikor tényleg nagyon szenvedett. Nekünk csak ez a gyógyszer vált be, semmi más, homeósok sem.

Egyébként ezen az oldalon olvastam, hogy fél adagot lehet adni, valaki válaszában, de akkor valószínű nem igaz.

Köszi a válaszokat.

2010. okt. 28. 09:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!