Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » BCG oltás helyét miért nem...

BCG oltás helyét miért nem szabad nyomkodni?

Figyelt kérdés

Hiába mondom tesómnak, hogy ne bántsa, nem tudom mivel érvelhetnék azon kívül hogy mert nem szabad.Nekem csak annyit mondott az orvos rá, hogy nem lehet.Ti nem tudjátok pontosan véletlenül?

Köszi.


2010. máj. 4. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért mert a sebből steril genny ürül. Ha piszkálja elfertőződhet. Nem kell bántani, semmivel sem kenni majd kiürül és begyógyul.
2010. máj. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért is kellene nyomkodni? Sztem bőven elég,ha azzal érvelsz, hogy mi a fenének akar fájdalmat okozni a gyereknek? Egy sebet nem szoktunk nyomkodni.
2010. máj. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát a mi babánknak teljesen bekeményedett és begyulladt, és egyszer kifakadt, elindult belőle a genny. Akkor már muszáj volt nagyon óvatosan megnyomkodni Neki, mert ha benne marad, rosszabb lehet. Van olyan baba, akinek nem tud kifakadni és sebészetre kell vinni. Én sem babrálom meg nyomkodom neki agyba-főbe, de akkor kinyomkodtuk, és teljesen lement róla a gyulladás.
2010. máj. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!