Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mertek már 8 hós fehér bőrű...

Mertek már 8 hós fehér bőrű babára rövid ujjút adni kinntre?

Figyelt kérdés
Mivel kenitek be karjait, arcát ?
2010. máj. 4. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze. Dm-es krém, , jó szél, nap, hideg ellen. Vagy DM-es napkrémmel kenem babámat, 50 faktotossal.
2010. máj. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze, most még nem vészes a napsugárzás. Később meg ne vidd ki 10- és 17 között csak ha nagyon muszály, és gyermek naptejjel kend be!!!
2010. máj. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A napsugárzásról annyit, hogy ápr-máj-ban veszélyesebb, mint a nyári hónapokban.

Nyugodtan mehet rövidujjúban, de be kell kenni naptejjel. Én Hawaiian Tropic-ot használok (DM)

2010. máj. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ki lehet vinni rövid ujjúban. Az én kisfiam is hófehér, szőke, kék szemű, így ő is nagyon "veszélyeztetett". Én Nivea Baby 50-es faktorú naptejet használok. Tavaly még kicsi volt, igyekeztem minél többet árnyékban tartani (sapka, napernyő). Már 20 hónapos, sajna már csak a naptej és a sapi amivel tudom védeni, illetve déltől 3-ig alszik, akkor nem vagyunk szabadban. Mindig kenem mielőtt kimegyünk. Már a nyaka meg is pirult idén, pedig még nem is volt csak huszonpár fok... :S Másnaptól már el is kezdtem kenni!!!


Még annyit, hogyha vékony ruha van rajta, akkor a ruha alatt is kenni kell, mert a ritka szövésű anyagon átmennek a sugarak!

2010. máj. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Látom csak én vagyok ilyen "beszari", hogy nem merem rövid ujjúban kivinni :). Hát akkor megpróbálkozunk. Köszi a válaszokat.
2010. máj. 4. 14:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!