Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináltok ha csuklik a baba?

Mit csináltok ha csuklik a baba?

Figyelt kérdés
3 hós ikreink vannak , minden etetésnél csuklanak.Ilyenkor zavarja őket , teát szoktunk adni attól eláll. De már félünk ? hogy sok lesz a tea.
2010. máj. 4. 10:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%

én néhány csepp citromlevet adok neki, enyém is mindig csuklik.előszőr fura fejet fog vágott, de mostmár megszokta.

4hós anyuka

2010. máj. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha zavarja őket a csuklás, elkezdenek sírni, és attól abbamarad. Nem fontos teát adni nekik. A citromlé adásával én meg egyáltalán nem értek egyet.

A baba csuklása amúgy is inkább az anyukát zavarja, nem a babát.

2010. máj. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
első vagyok. semmi baja nem lesz a citromlétől, nem literszámra adja az ember nekik. doktornő tanácsolta.
2010. máj. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

2.vagyok.

Lehet, hogy nem lesz baja a citromlétől, de attól én még nem adnék a babámnak. Néhány doktor sok hülyeséget mond, tapasztalat itt a környezetemben is...

2010. máj. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
a babákat nem zavarja a csuklás, az enyém 4 hónapos koráig szinte minden nap csuklott, most már csak hetente egyszer... soha semmit nem adtam neki, majd abbamarad magától!
2010. máj. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Néhány korty tea vagy még inkább néhány korty anyatej elmulasztja a csuklást. A csuklás különben természetes dolog, különösebb kezelést nem igényel, a gyomor nyomja a rekeszizmot, emiatt csuklanak a picik. Különben már az anyaméhben csuklanak, ott kapnak ellene semmit :))
2010. máj. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Erősödik a rekeszizma, nem kell neki semmi, előőbb befeljeződik a folyamat.

Főleg nem citromlé!

2010. máj. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
a citromlevet nekem is mondta a védőnő,de attol félek,hogy kieszi,kicsípi a nyelvüket,nekik szerintem ahoz 1-1 csepp is elég nekik.m ár próbáltunk nekik nem adni semmit,de nem múlt el és olyan rossz,hogy úgy rángatja őket,főleg evés után.
2010. máj. 4. 11:17
 9/13 anonim ***** válasza:
az én védőnőm azt mondta,nehogy adjak neki citromlevet,mert felborítja a gyomor ph-ját.vagy adj egy kis cicit nekik,vagy egy kisvizet.vagy tényleg sír és abbamarad.az én fiam 5 hónapos,most már jóval kevesebbet csuklik,mint régen
2010. máj. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Vagy hagyd oket vagy es elmulik vagy tedd oket vissza picit a cicire.Nalunk ez valt be addog amig volt tejem....abban a rovod 3 hetben :(

BB

2010. máj. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!