Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Általában hány hónapos korban...

Általában hány hónapos korban kezdenek kibújni az első fogacskák? Hogy lehet enyhíteni a fájdalmat?

Figyelt kérdés
2008. okt. 7. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom öt és fél hónapos és pénteken bújt ki az első fogacskája. De ez babafüggő. Van akinek már sokkal korábban kibújik és olyan is akinek még egy évesen sem. Fájdalom csillapításra lehet a homeopátiás szereket is használni Chaomilla Ch 15, vagy Virbucol kúpot, de a patikában is lehet kapni géleket pl. Dentinox gélt, vagy a doki ír fel a patikus által kikevert szert a neve Norcaini. És a Nurofen szuszpenziót is szokták javasolni. Vagy a Panadol szirupot de az paracetamol tartalmú. Tehát a fájdalom csillapításra nagyon sok lehetőség van, de a rágóka használata is fontos! Én a homeos bogyókat használom, mert azok természetes alapanyagúak és nem lehet túl adagolni sem. Remélem tudtam segíteni.
2008. okt. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekünk ma hajnalban törte át a 7.5 hós kisfiam inyét. Már nagyon vártuk. Dentinox géllel kenegettem enyhitette egy kicsit.
2008. okt. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szia

nekünk 5 és fél hónaposan bújt ki az első foga a második 3 héttel rá. azóta semmi pedig már 7 hónapos elmult. mi is a Dentitox gél használjuk

2008. okt. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2008. okt. 8. 10:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!