Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabámnak kibújt az első...

Kisbabámnak kibújt az első fogacskája. Kell fogkrémet vennem? És ha igen milyet, és azt hol szerezhetem be?

Figyelt kérdés

(ha lehet nevet és márkát is írjatok)

Ma vettem is neki való baba fogkefe szettet, de nem tudom, hogy kell neki külön venni fogkrémet is vagy csak sima vízzel és a fogkefével kell tisztítanom a fogacskáját? Egyelőre azt fogom használni amit az ujjamra kell húzni. Ja és öt és fél hónapos a kislányom. Köszi előre is.


2008. okt. 6. 20:47
 1/10 anonim ***** válasza:
71%

EGy fogorvos hasznos tanácsokat adhat neked.

Lehet kapni kimondottan első fogakra való fogkrémet, ilyet keress. Szerintem kapsz DMben, Rossmannban, vagy gyógyszertárban is.

2008. okt. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Inkább a gyógyszertárban vegyél Nenedent nevű fogkrémet. A fogkeféből tökéletesen jó az ujjra húzható.
2008. okt. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem, nem kell neki fogrém, csak akkor ha nagyobb lesz, és nem nyeli már le azt. Amúgy a gyomrának nagyon rosszat tesz. Lényeg a gyakorlás, hogy szokja meg, a fogacska mosását.
2008. okt. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell még neki, nagyon kicsi hozzá. Kb 1-1,5 évesen el lehet kezdeni, de akkor is csak lehelet finoman tenni a fogkefére. Mi Vademecum almás fogkrémmet használunk, az epres nem jött be se nekünk se az unokahúgomnak.
2008. okt. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Nyugodtan lehet venni a Nenedent fogkrémet, azt nem baj, ha lenyeli. Akkor van baj, ha fluorid tartalmú fogkrémet nyel le.
2008. okt. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
az utolso välaszoloval ertek egyet.es ha mär tud öblögetni es köpni,akkor az elmex juniort ajänlom. fog.asszisztens
2008. okt. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
utolso vagyok:vagyis a felettem kettövel levövel ertek egyet-meg nem kell,mert lenyeli
2008. okt. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen pici koraban en meg nem mostam a fogat,kb.egy evesen kezdtem,barmilyen puha fogkefe felsertheti a kis erzekeny inyet.
2008. okt. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm szépen! A vélemények nagyon megoszlanak ezért holnap felhívom a fogdokimat. De ha a fogasszisztens hölgy aki írt azt írja hogy szabad mosni akkor biztosan nem árt. Nem tudom. Azért mindenkinek nagyon köszönöm.
2008. okt. 6. 21:45
 10/10 anonim ***** válasza:
Én úgy értelmeztem, hogy a fog.aszisztens szerint nem kell fogkrém, csak ha már nem nyeli le.
2008. okt. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!