Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól nem kell már fogni a...

Mikortól nem kell már fogni a babát fürcsi közben szoval ugy értem hogy mikor nem kell már a válla alatt fogni? Első baba és 6 hónapos!

Figyelt kérdés
2010. máj. 1. 21:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem a kérdést. De ha erre gondoltál: amikor már stabilan ül.
2010. máj. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha már felült , ülve is fürödhet. Addig sztem veszélyes, ha nem tud ülni, akkor bebillenhet hanyadt a kádba. Szóval majd ha ül.
2010. máj. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát nálunk még mindig fogni kell mert feláll a kádban.Kész életveszély.
2010. máj. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen igy értettem köszike a válaszokat!!
2010. máj. 1. 21:45
 5/10 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárba lehet kapni fürdető hálót. Én nagyon szerettem mert belelóg egy picit a vízbe, a baba feje kinn van a vízből. Nem szakad le a karod, biztonságos!! és jó élmény a fürdés vele.
2010. máj. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
És az a fürdető háló mennyibe kerül??
2010. máj. 1. 22:35
 7/10 A kérdező kommentje:
Vagy lehet egészség kártyáról venni??
2010. máj. 1. 22:36
 8/10 anonim ***** válasza:
hát, ha az apja nélkül fürdetem a babámat, el szoktam engedni a válla alatt. Nagyon ügyesen fekszik a babakádban, hanyatt tartja a fejét. Kb. 5 centis vízben fürdetem. 3,5 hónapos.
2010. máj. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én a vaterán vettem fürdetőhálót. Sokkal olcsóbb volt, mint a patikában és imádom. A babám is.
2010. máj. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kevés vízben én nem fogtam már a fejét. Amikor már rendesen tartotta a fejét hason, akkor már hassal is beletettem és nagyon szerette úgy csapkodni a vizet. Már ül, a fektetéstől már üvölt, kínlódás a hajmosás.
2010. máj. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!